Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Venetka

За животните с любов

Recommended Posts

Лозан

Ами 9 месеца, без да броим оставащите месеци до изпитите и стажовете :) Честно да си призная и на мен ми дойде байгън вече към края. То и за мястото едвам смогвам, и за всичко останало. Особено в последно време, толкова ни бяха подпетили, че ден свободен нямах. Сега ще си почивам и ще наваксвам на мястото. Лошото е, че тъкмо се реших да източа съседския кладенец (който не се използва от поне 3 години, откак съм там, а за преди това няма данни) и ми се счупи стартера на помпата...

Иначе равносметката от курса до момента е доста обогатена планинска култура, ориентация, възли и системи от въжета и др., както и почти 20кг. надолу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

20190713_183525.jpg

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

това одеалце - зад котьо!, ако искаш да не гледа сърдито ... котките обичат да изпъкват пред всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Последната снимка на Мила, която си открих в телефона. Ясно личи колко е слаба. Още ме държи мъката по нея.

 

20190222_080556.jpg

  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

И моят Пухи беше така в последните си дни... Много приличаше на Мила.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 2 часа, Isa Bel написа:

това одеалце - зад котьо!, ако искаш да не гледа сърдито ... котките обичат да изпъкват пред всички ;)

Най-добре е одеалото ВЪРХУ котьо, гаранция няма да се вижда как гледа. Ем ша е на сушинка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Ние сме на котки.  Градската е Шушка. Специфичен характер...

 

20190716_121806.jpg

20190716_121842.jpg

20190716_122312.jpg

20190716_121955.jpg

20190716_122117.jpg

20190716_122159.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Найда отива на почивка. Света винаги е по-интересен като го гледаш на обратно и си се чучнал на главата на някого.

IMG_20160402_163421.thumb.jpg.7121ab7d708aa551034bd45c6c65f273.jpg

Плуването в морето също е интересно, въпроса е защо тая пуста вода не става за пиене. Липсва ми снимка обаче , с която да покажа с каква погнуса плюеше солената вода.

IMG_3544.JPG.df51521c370ee7c6c832a3b40576110e.JPG

След това върло уморена не ще да ходи на разходка, а си гушка любимото топче по 3-4 часа на леглото.

20180903_231535.thumb.jpg.33873c18b6788f668ce774a44f696014.jpg

Това е другата ни домашна любимка- Шара. Най-умното куче на света. Застана един ден пред нас и ни осинови. Тя нас осинови, не ние нея......

IMG_20160810_074754.thumb.jpg.0dc9d20abb7fb6a6bfce49e78b79c906.jpg

Не знам как става така, но където и да отидем за нас все се лепва по една животинка. Винаги вземаме на абордаж поне по едно космато и го изхранваме докато сме някъде си.

 

 

 

  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

20190717_193545.jpg

20190717_192838.jpg

  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

@Ру®  "Те се скитаха в полето, винаги двама, винаги .... " :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

На почтително разстояние обаче, забележи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

При нас природните закони не важаха докато беше жива котката. Представете си следното- на пода в банята купичките на котката, папагала неудържимо го привличат и гризе от котешките копчета и ги разпилява наоколо. А го е приближила котката, то той разперва крила и започва да съска. Котката съответно сяда и чака папагала да се махне. Почва след това да си похапва, а в това време дотърчава кучето и с най-умоляващия възможен поглед започва да гледа котката. Тя не му обръща внимание, при това на него му се изчерпва търпението и лазейки започва да се приближава към купата и. Достигайки на една лапа разстояние получава перване от котката и се снижава и виновно гледа. Чака котката да си похапне и ако остане за него дооблизва купичката. И те така у нас беше до скоро- папагала гони котката, а котката - кучето.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

От тази сутрин - доя овцете в кошарата и когато идва ред на БОнето, овенът решава да а ухажва, което значи, че ходи след нея, мърка й нещо и аз нямам никакъв шанс да се доближа до Бонето да я издоя. Имаме прийом в подобни случаи да ги пръскаме с вода от шише. Викам си, ей сега ще ви окъпя. :D  Обаче овенът много бързо ме разгада (видя, че гледам към тях и си мия ръцете) и остана послушно в единия край на кошарата, а Бонето подтичваше към другия край. Всичко точно. :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Не ми било овен,  най ми било коч. Но така и така няма да му се получат нещата на този етап, що да яде шишето излишно... :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Негово величество Лейчо. Папагал с неустановен пол. Първо беше наречен Лео. Мина известно време и дъщеря ми някъде чете за някакви полови белези по перушината на корелите и реши, че не е момченце, а момиче. Така стана Лея за две години.

После, после пак реши, че е мъж щото не знам си какви петна под крилата му били в някакъв си цвят. Отново стана Лео, но за да няма повече объркване е Лейчо / среден род, джендър един вид/. Каквото и да е птичето като пол е без значение. На нас ни е любимец голям, ама е страшна беля. Гризе де що види. По човката му може да се познае какъв цвят молив на щерката е дал фира. Е, и по крясъците и също става ясно , че пак е забравила някъде отгоре моливите. Тогава му е много сърдита и го затваря в клетката за половин ден. Ама аз се смилявам и го пускам. В чуденка съм какво ще го правим като тя отиде да учи някъде на друго място след година. Голяма битка ще е кокера да спре да го гони и да ги съберем на единия етаж.

IMG_20170119_220253.thumb.jpg.377d01a1130552a5ad0f5a5939378e1c.jpg

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Маги :)

 

IMG_20190721_135622.jpg

Оставили са ни я на пансион. Мисля, че се чувства щастлива, макар погледът ѝ да е малко тъжен. :)

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady

Да се включа и аз с 6 месечната "мама" Даржел на 4 котенца :) иначе имаме и канарчета, гълъби, 2 кучета, фанетка, кардарина, кокошки и 2 патета...за сега :D Ще добавя и тях като ги снимам :) 

 

33.jpeg

2.jpeg

1.jpeg

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady

Да добавя Сара ( немската) и Ричко ( неизвестния) :D

сара и риичи.jpeg

сара.jpeg

b6c09fb9-72a7-4524-a80b-079f1ecccdee.jpeg

b479ba88-3ef6-47a1-902f-b95d7e286a92.jpeg

  • Харесвам 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady

Останалите ни любимци :) 

 

IMG_20190725_125224.jpg

IMG_20190725_125215.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване