Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Групова поръчка на канадска ирга (Amelanchier lamarckii / canadensis)

Recommended Posts

Славянски
преди 1 час, Hristo Hristov написа:

Ok,доколкото разбрах цената ще е 2-3 лв на корен,ако е така искам 10 бройки 

Може би транспортът не е съвсем ясен или поне на мен не ми е. Зависи Боби как го организира - дали директно или чрез някакъв посредник до България. Едни с които работя от София вземаха по 2,50 лв. на килограм например, до склада им там. И изпращат по Спиди ако няма да ходиш до София да си вземеш нещата лично. За директен шипинг от Англия не знам. Поръчвал съм съвсем леки неща (семена) и идват за под седмица.

Относно бройката, Боби, можеш да ме пишеш с 15 броя засега, но може и да добавя още някое в последния момент (тук и аз агитирах някои познати да си вземем, на мен повече от 3-4 на този етап не ми трябват, за жив плет няма да ги ползвам).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

При 1.3 паунда на корен, гледаме в посока 3-3.20 лв цена, ако не мине котка път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

5 бройки за мен, моля

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Hristov

ок,10 бр за мен

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Писах, брисах и накрая нам си ква грешка и те ти ми го няма поста. Та, хайде пак отново- Боби, пиши ми 4 броя моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 1 час, Venetka написа:

Писах, брисах и накрая нам си ква грешка и те ти ми го няма поста. Та, хайде пак отново- Боби, пиши ми 4 броя моля.

Както сме го подкарали, да не го фалираме Боби с тая голяма поръчка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Чекай ся, аз няма да ги подарявам :D

Вени, като чета така ми се струва, че основно е било брисането :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys
На 26.07.2019 г. at 16:19, alys написа:

Бройте ме за 2 растения. 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Аз искам 4. За друга поръчка не можах да се организирам и ще остане за зимата или догодина. Тепърва разчиствам шубрака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Към момента:

  • Ру - 5
  • Христо(в) - 10
  • Венетка - 4
  • Алис - 2
  • DJ Любо Д - 2
  • Михи - 2
  • Оризаки - 20
  • Варела - 20
  • Антоанета - 10
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Тамън щях да грача "да'н'ма'забрайЧи" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Боби, пиши ме и мен с 15 броя. Ако не реша в последния момента да добавя още някое, това остава бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Е хубу де, ай и аз да дигна крака да ма подковете, пишете ме с 3 броя за героя.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Ще се въздържа май аз... Нещо много малки ми изглеждат плодчетата. Има няква логика да си растат някъде за храна на птиците, та да остане някоя череша за нас евентуално, ама това значи да изкопам една траншея покрай оградата и да го направя на жив плет, а това е мнооого работа за уикенд градинар/строител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 58 минути, Лозан написа:

Ще се въздържа май аз... Нещо много малки ми изглеждат плодчетата. Има няква логика да си растат някъде за храна на птиците, та да остане някоя череша за нас евентуално, ама това значи да изкопам една траншея покрай оградата и да го направя на жив плет, а това е мнооого работа за уикенд градинар/строител.

Хубаво е да има и един трезв въздържател. Иначе не е задължително човек да прави жив плет, не ги слушайте англосаксонците :)

Ето едно кратко видео от времето на цъфтежа на младо дърво (като храст оформено):

Тука немецът съвсем ням излезе... Но във второто може да се насладите на малко тежък немски акцент:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ахаха, е тоз маняк ми напомни за вица от украинския фронт по време на Войната. Гъста непрогледна мъгла. Зад две бали сено клечи братушка и гледа в мъглата се задава силует с каска.
- Сережа, это ты?
- Ja!
- A патроны принёс?
- Ja, ja!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д
преди 4 часа, Лозан написа:

Ще се въздържа май аз... Нещо много малки ми изглеждат плодчетата. Има няква логика да си растат някъде за храна на птиците, та да остане някоя череша за нас евентуално, ама това значи да изкопам една траншея покрай оградата и да го направя на жив плет, а това е мнооого работа за уикенд градинар/строител.

Колко пък да са малки? По-големи са от боровинки.

juneberry-saskatoon-berry.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Или със сходен размер като боровинки.
18819933568_75905db16c_z.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Оризаки - 20

За плет в комбинация с арония и някой азотфиксатор. В Pfaf пише, че най-добрият сорт е 'Prince William'. Англичаните дали не продават точно от него

P.S. + 5 броя от декоративния касис  https://www.hedging.co.uk/acatalog/product_10191.html

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена. Нямаш право да коментираш в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване