Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Групова поръчка на растения от Франция (PLANDOREX)

Recommended Posts

Venetka

Днес камилите още не съм ги видяла, ама ще ви ги снимам. И не, не се майтапя. Наистина си имаме камили в т.нар град.

Сметката ще бъде малкоооо по-късно. Първо пращаме на французите и чакаме проформата, та чак тогава смятам сумите. А и самото смятане ми трябват минимум 3-4 часа, че пак се събраха много участници и растения.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka
На 02/10/2019 at 18:54, Миленка написа:

@Venetka, моите ирги трябва да са три, поправи ги, ако не е проблем.

Поправих ги на 3 броя. Сори за грешката.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka
На 03/10/2019 at 10:18, Боби Димитров написа:

@Venetka Моите са точни. Гледам розовата акация е събрала 11, така че моето да отпадне, както си го описала там. Благодаря.

Махам ти акацията Боби. Няма проблем.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka
На 03/10/2019 at 12:44, Ру® написа:

@Venetka Мисля, че са пропуснати моите по 2 бройки за Ирга (AMELANCHIER), каквито Боби е поръчал (от двата вида по 2). 

Записах ти по 2 броя от двата вида Ру. Явно не съм схванала какво ми казваш и съм го пропуснала. Нищо де, точно под името на Боби те записах, за да знам , че вървите нещо като комплект.........

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

********* отметка за мен ********** Прехвърлям се при цветарите.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Разсмях господ явно с плановете си... От вчера имаме срив в доставката на интернет. Кълва от телефона, таблица ще кача ... като оправят връзката. Както казват колегите Welcome to Uzbekistan.... и реалностите тук.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Информационното затъмнение приключи.

Качвам таблицата за потвърждение. Гледайте страницата по ник, по-лесно ще ви е.

https://dox.abv.bg/download?id=e87e564a72# - Линк за сваляне

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

При мен, всичко е ок. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

И при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 59 минути, Venetka написа:

Качвам таблицата за потвърждение. Гледайте страницата по ник, по-лесно ще ви е.

При мен всичко е наред. Чакам да видим и цените накрая :) Чок нещо и малко ме притеснява Еконт честно казано. Това са 40 растения. Никога не съм правил толкова голяма поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

И при мен всичко е наред. Благодаря, Венетка. Чакам кога, къде и колко пари да преведа.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Всичко е точно. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Hristov

и при мен ;-)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Аз казах, но пак ДА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

И аз пре-потвърждавам, че всичко в поръчката ми е ОК. Хиляди благодарности @Venetka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Изпратих поръчката.

Цветарите както обикновено се наложи да ги издирвам за потвърждаване. И пак останаха няколко човека непотвърдили, но рискувам и пускам поръчката, че се проточи във времето.

Дано французите отговорят бързи и да няма недоразумения по проформата.

 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Смятай, то бива незаинтересованост. Или може би хората като са поръчали - това е, няма как да променят. Което по принцип и така трябва да е. Каква е тая поръчка дето всеки ден или я потвърждаваш или я отменяш? Ами не поръчвай като не си сигурен. Проблемът е, ако са поръчали лекомислено и накрая не платят или не си потърсят растенията.

Дано и французите не се мотаят. Тъкмо ще имам време да подготвя ями за растенията. Вчера напреднах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Във времето с всичко сме се сблъсквали Славянски. Даже имаше случай да са платили поръчаните растения и да не пратят адрес за получаване.

Та от разсадника върнаха на изпращача парите и си задържаха растенията. Хора разни, можем само да се надяваме на добронамереност.......

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д
преди 23 минути, Venetka написа:

Изпратих поръчката.

Цветарите както обикновено се наложи да ги издирвам за потвърждаване. И пак останаха няколко човека непотвърдили, но рискувам и пускам поръчката, че се проточи във времето.

Дано французите отговорят бързи и да няма недоразумения по проформата.

 

В най-лошия случай ще ни пуснеш списък от цветя за продажба. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лили
преди 55 минути, Venetka написа:

Изпратих поръчката.

Цветарите както обикновено се наложи да ги издирвам за потвърждаване. И пак останаха няколко човека непотвърдили, но рискувам и пускам поръчката, че се проточи във времето.

Дано французите отговорят бързи и да няма недоразумения по проформата.

 

Идват ми на имейла мненията за тази поръчка , та чета без  да проявявам  интерес. Не намерих как да се отпиша  от тоя абонамент.

Венетка, силно ме впечатляват коментарите ти за цветарите .  

Никой не те кара насила да се хващаш с тия таблици, това е твоят избор и то в  рамките на много поръчки, които протичат всеки път по един и същи смахнат  начин. Защо го правиш - ако не те кефи , какво те мотивира ? Рискуваш ? - не рискуваш каквото и да е, ако има проблем, рискът е за Георги. " Останаха няколко човека " - от колко общо ?  От тоя форум  има 10  участника , от цветарите сигурно  са над 100  . От толкова много хора има хора в командировки, в болници, на пътешествия, без  интернет... И последно - няма друга толкова тегава поръчка в хобито от тая поръчката към Пландорекс - и за мен няма съмнение, че това се дължи  на лошата организация и липсата на  правила. 

Съжалявам , че прекъсвам  аплодисментите. 

Не искам хората в  този форум  да формират мнението си  за нас само на база твоята оценка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване