Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Групова поръчка на растения от Франция (PLANDOREX)

Recommended Posts

Гост

Здравейте, къде гледате цените на растенията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 4 минути, Jessy James написа:

Здравейте, къде гледате цените на растенията?

https://bezmotika.com/topic/599-групова-поръчка-на-растения-от-франция-plandorex/?do=findComment&comment=18546

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Славянски написа:

Благодаря, тази таблица вероятно отразява какво е налично към момента, защото има само част от нещата които са в каталога им?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Да, това са наличните. И трябва по десет от вид или повече ако са в табли. Тези без размер на саксия са на гол корен и са по-изгодни и големи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Здравейте. Искам и аз да се включа. Промених по таблицата току що.

Това ли е асортимента? Има ли други неща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ами няколко хиляди неща, малко ли е?

Трябва да се оправите с плащането към Венетка, че не е добре да я товарим жената. Това си е услуга, а на Гошев се плаща ...

Боби е копирал асортимента, аз съм ползвал друг файл от Хобикафе.

Ще дадем линк към междинен файл да се види какво е поръчано общо и в другия форум. Но първо Венетка да пусне тукашните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Нещо не схващам или не виждам. Ще пробвам да отворя файла през компа. В тази таблица виждам този шийт с 15тина артикула дето се вписах. Има и друг "Иво" който не съм наясно какъв е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 5 минути, Йоско написа:

Нещо не схващам или не виждам. Ще пробвам да отворя файла през компа. В тази таблица виждам този шийт с 15тина артикула дето се вписах. Има и друг "Иво" който не съм наясно какъв е

Виж линка, който съм пуснал към мнението на Боби. Там той споменава асортимент.

@Димо 33 и @Venetka моля като излезе от другия форум таблицата с направени поръчки междинната да я препратите (един от вас) на @Боби Димитров, да може да я направи достъпна на участващите тук.

@Йоско най-добре прегледай последните няколко страници и дори първите една-две от миналата година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Каквото беше качено към момента съм го пратила като заявка в цветарския форум. Не са малко нещата, но към момента не мога да кажа някъде дали ще има проблем с минималните количества.

Ще ви информирам своевременно.

Има някаква междинна таблица, ама тя е ... вече неактуална мисля, защото е пусната преди 2-3 дена. Заявката от тук също не е вътре. Ако искате мога да я споделя.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско
преди 1 минута, Venetka написа:

Каквото беше качено към момента съм го пратила като заявка в цветарския форум. Не са малко нещата, но към момента не мога да кажа някъде дали ще има проблем с минималните количества.

Ще ви информирам своевременно.

Има някаква междинна таблица, ама тя е ... вече неактуална мисля, защото е пусната преди 2-3 дена. Заявката от тук също не е вътре. Ако искате мога да я споделя.

 

Здрасти, като дойде време парите трябва да ги изпратя към теб нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

По-добре като се актуализира. Мисля, че трябва да имаме време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Ако искате аз ще платя всичко и после с наложен платеж ще ви пратя растенията. Тук ще кача сметките от другия форум като е готова там таблицата за плащане, за да видите кой колко има като сума. Само дето разните му служби са се активизирали и проверяват за скрита търговска дейност та едни пратки ще ги пусна аз, други ММ.

Колежка отгърмя и данъчните я погнаха точно заради пращане на много пратки с наложен платеж и плащания към сметката и без основание / според тях ... /.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

@Боби ДимитровМоля те погледни това растение

6286 CHAENOMELES superba Crimson and gold 0/1/2 3 BR 300 1.13 €- Славян казва, че сте искали тоя размер, а в таблицата е 

602 CHAENOMELES superba Crimson and gold 0/1/1 625 0.9 4 броя

Аз не чета в детайли и не съм хванала, че има проблем, но помолих да ни изчакат докато се разберем за размера.

Минаваме ли на по-големия размер и по-високата цена? Всички ли са съгласни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ние вече от по-големите имаме поръчани 6+ броя. Две за мен, четири за Венетка и други даже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аз нямах идея кой размер се търси, затова добавих някой. Ще го сменя в таблицата, не е проблем и не вярвам някой да каже нещо за 25 цента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

То аз го бях писал номера, но както и да е. Мисля, че този трябва да е по-изгоден, с година по-възрастен и разклонен разсад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Беше го писал, но понеже рече, че сам ще се оправяш, изобщо не гледах в твоето мнение видовете, а го търсих по име...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

ок, тогава. Поръчвам по-големия размер.

Променям го в заявката в Хобикафе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Мерси, Венетка.

И ако позволите:

@алина, много бързо се засегна! Надявам се да ти е преминало, защото жената в никой случи не прави това, което ти се е видяло (както разясни и Боби). Имаш още време да се включиш. А ако имаш наистина профил в Хобикафе, по-добре поръчай директно от там и ще ти пратят растенията директно.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване