Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Групова поръчка на растения от Франция (PLANDOREX)

Recommended Posts

Славянски
преди 24 минути, Лили написа:

И последно - няма друга толкова тегава поръчка в хобито от тая поръчката към Пландорекс - и за мен няма съмнение, че това се дължи  на лошата организация и липсата на  правила. 

Какви организационни промени и правила предлагате? Аз не виждам Венетка да се оплаква. Тя си свърши досега работата, която хич не е малко!

Относно известията на мейла (ако са от форума), могат да се махнат. Не само от тази, но и от всяка тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Лили, трудно ще си променим мнението за нея. :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Не ми става понятно за какво става въпрос в коментарите на Лили. Обясних на хората тук защо чак днес пуснах поръчката и нищо повече.

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Утре се очаква проформа фактурата. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Хайде, дано тръгне. Докопахме най-накрая проформа, след поредното позвъняване се изясни, че те въобще са нямали намерения да ни пращат проформа, ами директно да ни пратят растенията. Хубавото е, че всичко касаещо тоя форум като поръчани растения е потвърдено и няма разминавания в обявената преди цена и тази в проформата.

Аз почвам да подготвям таблицата със сметките, ама ще чакам да видя какъв транспорт ще открият и колко ще струва та да разпределям транспорта. Хвърляйте по едно оче към темата, като е готово всичко ще кача линк към таблицата за плащане и ще дам данни за банковата сметка.

 

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

https://dox.abv.bg/download?id=d168d24a41# - Линк за сваляне

Линк към таблицата за плащане. Сметката е посочена най-горе в таблицата.

Събираме спешничко сумите. Опитайте се до понеделник вечерта моля да сте платили.Като основание пишете си ника, че така по-лесно се разпознават преводите. Сега видях, че Варела съм го писала Валери в таблиците, така, че моля те Валери пиши, че си Валери, а не ника си.

Пишете тук като наредите плащанията, обещах на разсадника, че ще предавам информацията за платилите тук, за да може да сверяват информацията. В другите два форума те сами ще си четат кое и как.

Допълнително ще пиша на кого да пращате адреси или да пишете, че сами ще си вземате растенията. Валери, ние ще вземем твоите и ММ ще ти звънне.

Хайде, види му се почти края.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Сега оценявам това, че поляците не добавят ДДС към цената. Но при нас понеже ги внася фирма и очевидно се налага.

Кога можем да очакваме французите да изпратят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 28 минути, Славянски написа:

Сега оценявам това, че поляците не добавят ДДС към цената. Но при нас понеже ги внася фирма и очевидно се налага.

Кога можем да очакваме французите да изпратят?

ДДС и към фирма не би трябвало да има.. щото е вътреобщностна доставка.. но Гошев като ги купи с неговата няма как да ни ги продава без ДДС в България.. имам предвид да е законно за пред данъчните и без да се набутва той..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Плана е Гошев да плати във вторник, обикновено той дофинансира защото все има пътуващи, болни, не разбрали... пък после си чака парите. Така че товаренето трябва да е сряда- четвъртък... Нещо такова...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 1 час, Venetka написа:

Пишете тук като наредите плащанията,

Аз преведох (в основанието: Ру@)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Наредих и аз.. "Валери (безмотика)" писах в основанието..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Отивам и аз да пращам инфо за ММ за плащането, че да не се изложа и остана от последните платили.

Ру, Валери - предавам инфото, че сте платили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Преведох ги с основание димо33. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Добре Димо. Предавам.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Парите ги е пуснал баща ми тая сутрин, обаче не е направил уточнението за чия сметка от поръчката става дума, както му бях писал. Това е като пиша мейли по нощите вместо да се разберем по телефона. Изпращачът е Стефан Стефанов от името на Славянски. Добре е информацията да стигне до Гошев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Добре Славянски. Споко.Така и ще предам- изпращач Стефан Стефанов за сметката на Славянски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Наредих ги чак сега, демек понеделник 10:00 ще минат и вероятно вторник 10:00 ще се видят. Основание - моя ник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Изпратих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

От този форум не са писали, че са платили Лозан, Миленка и Hristo Hristov. За Миленка знам, че е по гори и балкани, ама се чудя лични съобщения ли да пращам на Лозан и Hristo Hristov????? То ако не влизат във форума и личното съобщение няма да видят. Ако някой има връзка с тях моля да ги сръчка от мое име. Съжалявам, че давам зор ама съм обещала в тоя форум аз да следя нещата по поръчката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Личното при мен се отразява на мейла. Тъй че по-голям е шансът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване