Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Hristo Naydenov

Съвети за градинарство в джунглата

Recommended Posts

Hristo Naydenov
преди 21 минути, Димо 33 написа:

чсз-то

С кое? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

С това, което предизвиква контрола и пречи на естествеността. Ако на пътя на реката някой направи бент, то неминуемо ще предизвика наводнение. Неуморен бобър строи денонощно, но остава невидим. И само сенките в отражението го издават на моменти...

Затова казват за този човек, че единственото, което прави е да подрежда излъчванията вътре спрямо тези отвън. И ако е буден ще види подутините,  които опират. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Naydenov
преди 10 минути, Димо 33 написа:

С това, което предизвиква контрола и пречи на естествеността. Ако на пътя на реката някой направи бент, то неминуемо ще предизвика наводнение. Неуморен бобър строи денонощно, но остава невидим. И само сенките в отражението го издават на моменти...

Затова казват за този човек, че единственото, което прави е да подрежда излъчванията вътре спрямо тези отвън. И ако е буден ще види подутините,  които опират. 

Не съм сигурен, че те разбирам. Контрола/естествеността в какъв контекст имаш предвид? И кой човек - този, който контролира, или този, който не пречи на естествеността? Ще ми е нужен малко повече контекст за да те разбера правилно. Ако искаш пиши лично да не спамим темата. :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Извинявай,  то за мен няма разлика едното от другото. По повод спама.  :)

Ако минаваш към София, обади се да пием по кафе. Ще се радвам.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Naydenov

Аз съм в София по принцип, но времето ми е много кът, затова предпочитам чат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване