Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

alys

Великата Доматена Тема - 2020

Recommended Posts

min-4o

Аха, той е. Но тъкмо изядох един черен бивол с домашно сирене и не го сменям за нищо :heartbreak:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Много приятен се оказа златния медал в комбинация с зелен гигант и червено сърце баневско - кръстихме го с децата салата "светофар". За жалост първите 2 сорта са много зле при мен, сравнено примерно с момините сълзи или другите ни сърца червени и розови... Та догодина вероятно ще им намаля бройката.

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Някой отглежда ли тази година домат Виолетов Яспис / Ци Би Ю / ? Реших догодина да пробвам от него за разнообразие, ама доколкото разбрах семена трудно се намират.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 1 час, Venetka написа:

Някой отглежда ли тази година домат Виолетов Яспис / Ци Би Ю / ?

да. аз: 

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
min-4o

какво му е виолетовото на тоя сорт?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 15 минути, Venetka написа:

@Ру®От къде се сдоби със семената Ру? 

От @Теди

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
min-4o

@Venetkaпредполагам, че са от доматения алманах. Така и не мога да разбера тоя човек как успява да гледа толкова сортове, че и все за семе...

https://hobi-semena.com/domati.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Да, семената са от там. Сладко е черито и насаждението е здраво. С цел разнообразие го одобрявам. 

Не ми останаха семена, иначе бих ти пратила, Венетка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Във Варненски регион е суша. Нямаме достаточно вода за поливане. Доматите и краставиците изсъхнаха. И друга реколта е никаква. Тази година е без реколта. Даже розите  през втората половина на лятото престанаха да цъфтят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ру, събирай семена, после ще ти искаме по 3, примерно. :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

@Ру®И аз ще те моля да събереш семена, ако имаш време и възможност. От хоби семена съм вземала само разсад батати, ама като погледна това дето си харесам и все го няма. Ще взема от сега да набележа разни неща и другия месец да си поръчам, че сега време няма.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000
преди 4 часа, Venetka написа:

@Ру®И аз ще те моля да събереш семена, ако имаш време и възможност. От хоби семена съм вземала само разсад батати, ама като погледна това дето си харесам и все го няма. Ще взема от сега да набележа разни неща и другия месец да си поръчам, че сега време няма.

От там съм взимал 3-4 неща, но най-много ми харесаха Германска червена ягода, ако искаш мога да ти дам няколко семена за проба. 

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

На мене всички сортове ми харесват като вкус. Това е проблем, защото ще е труден изборът. Само няколко сорта родиха слабо и по тази причина ще ги изоставя. Днес за малко да си оставя семена от един домат, но после се сетих, че може да е от оранжерията и да е хибрид.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...