Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Ракетни печки

Recommended Posts

Славянски
На 3.03.2017 г. at 0:31, Гого написа:

Аз съм фен на ракетните печки и камините с вторично изгаряне. По-малко дърва, повече топлина и по-малко дим в комина. Яката работа... 

Тези знаете ли ги?

https://rocketstovedevene.com/product/rocket-stove-devene-2019/

Това си е отделна тема, която може админите да отделят. Аз съм ползвал една, която уж беше американска, доста семпла, може би от неръждавейка, на клечки (не мога да си спомня марката, някаква такава тенджера имаше отгоре), но тя си беше за навън и бая пушек се получаваше, поне в началото. Но тези са си решение и за отопление на къщата, а може и да се ползва като котлон.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Buldo

Интересна тема наистина! 

Ако някой има намерение да инвестира в подобен вид отопление е задължително да потърси печките на

Цитат

spacer.png

Гамера - те бяха първите у нас, които започнаха работа и са вече с доста опит а и цените на които предлагат различните модификации са съвсем различни за български и чуждестранни клиенти ( с преференции за българските) и понеже са относително малки и независими производители естествено не бяха допуснати до участие в така бурно акламирания проект за замяна на домашните печки ТГ с нови, но така е по цял свят - никой не харесва независими и прогресивни хора.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване