Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Mihail Mateev

Овощни Дръвчета На Изгодна Цена (2 - 3 - 4 лв)

Recommended Posts

Mihail Mateev

Някакъв разсадник в с. Баячево (Търговище) предлага овошки:

 

Лицензиран овощен разсадник предлага:

ЧЕРЕШИ - ранна черна, бигаро бюрла, ърли лори, ърли стар, суит ърли, ван, бинг, зират, сънбърст, лапинс, сумит, ланберт, черен гигант, канада джаянт и др.

ВИШНА, ВИШНАП, СЛИВИ - стенлей, чачанска лепотица, найболя, президент, алтанова ренглота, йо-йо, зелена ренглота, санта роса, бляк стар, бляк даймънд, анджелино, нансийска мирабела, колорадо и др.

ПРАСКОВИ - кардинал, редхейвън, глоухейвън, хале, фает, фантазия, ласкава, йонета.

КАЙСИИ - харкот, ню джърси, унгарска, мъркулещи, делмаст, силистр. компотна, зарзала и др.

ЯБЪЛКИ - златна превъзходна, златна резистетна, муцу , шарден , червена превъзходна, глостер, мелроуз, пинова, грени смит, либарти, флорина, синапка и др.

КРУШИ - хубава юнска, юбилеен дар, ранна моретини, вилямова масловка, боскова масловка, червена вилямова, попска, абат фетел , деведжи, старкримсон и др.

БАДЕМИ - нон парел и аспарух.

ДЮЛЯ, МУШМУЛА, ДРЯН и др.

(телефон има в обявата)

https://www.olx.bg/ad/ovoschni-dravcheta-na-izgodna-tsena-2-3-4-lv-CID262-ID7Dukf.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Шси засадиш на балкона ли? :tounge_wink:

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Аквапоника на балкон. Безценно. :) Иначе не съм вземал от тези хора. Но и сега е рано. Пишете отзиви ако поръчате. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

При тия цени и анонимност не може да се очаква някакво качество, да не говорим за сигурност за сорта. На мен двата бадема ми умряха от тоя от Д.Оряховица, вишнапа се мъчи още, но има късмет с дъждовната година, само зарзалата е добре, щото доскоро беше в саксия с хубава почва.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mihail Mateev
преди 32 минути, Славянски написа:

Аквапоника на балкон. Безценно. :) Иначе не съм вземал от тези хора. Но и сега е рано. Пишете отзиви ако поръчате. 

Аквапониката беше в стаята, а не на балкона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване