Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Recommended Posts

Славянски
преди 7 часа, Боби Димитров написа:

Моите бтц максималисти купуват непрекъснато, без значение цената, защото като мине милиона и няма значение дали си взел на 1, 10, 30 или 60к.

Отделно, always buy the dip.

Това ми звучи като идеална пирамидална схема... Печелят тия в началото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.
преди 9 часа, Ру® написа:

Жал ми е за тия, дето купиха (или ако са имали - пропуснаха да продадат ;-)) на 60K в началото на годината и само за няколко месеца изгубиха половината от парите си... Тия дето купиха (или са имали и не са продали ;-)) оня ден са загубили само 10-15 %...

0000014060.jpg

...не разбрах продаването дали е пропусната полза или нереализирана възможност... хах

Това с губенето на парите е леко двусмислено... купил съм 1 биткойн на 60К, сега цената е 36К, какво съм изгубил? Пак имам 1 биткойн.

Изгубил съм 24К, или възможност сега да обърна 1 биткойн във фиат за 60К?

:)

12 годишна пирамида...ни началото мога да и видя, ни края...:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

преди 16 минути, run. написа:

купил съм 1 биткойн на 60К, сега цената е 36К, какво съм изгубил? Пак имам 1 биткойн.

е, просто е:

ако си имал 1 биткойн и си го продал на 60 K - сега можеше да си купиш за тия пари 2 - и щеше да имаш 2 биткойна... 

Биткойнът е супер волатилен и точно за това хора направиха милиони от спекула - купуват и продават... За дългосрочни инвестиции може би има по-подходящи инструменти...

PS

@run. Закачам се, не ми обръщай внимание... :wink:

Пускам по нещичко за баланс, че иначе леко едностранчива темата...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 2 часа, Славянски написа:

Това ми звучи като идеална пирамидална схема... Печелят тия в началото.

Ммне, пирамидата изисква тия нагоре да печелят от тия надолу. А тук не е така. Освен това, ако се сбъднат математическите прогнози (до момента са 1:1 с реалността) за близкото бъдеще, всички ще спечелят, дори и тия, дето нямат бтц. Просто в един момент ще почнат да приемат плащания в него и ще заимат. Особено като можеш да си платиш сметката за тока в сатошита или в кауфлантата...

преди 2 часа, Ру® написа:

ако си имал 1 биткойн и си го продал на 60 K - сега можеше да си купиш за тия пари 2 - и щеше да имаш 2 биткойна... 

Логиката ти е непълна, защото не казва тоя 1 на колко си го купил ;) Иначе ако има 1 и не си го продал, сега можеш да си купиш втори на половин цена ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivanina

Салвадор стана първата държава в света, която прие водещата криптовалута за законно платежно средство.     https://bnr.bg/post/101480850/rast-na-bitkoin-s-6-sled-priemaneto-na-kriptovalutata-ot-salvador-za-zakonno-platejno-sredstvo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivanina

Доста полезно видео 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Леле, леле...тия каубои пощуряват нещо...

https://www.dob.texas.gov/sites/default/files/files/news/Industrynotices/in2021-03.pdf

Виртуалната валута е електронно представяне на стойност, предназначена да се използва като носител на обмен, разчетна единица или запас от стойност. Виртуалните валути не съществуват във физическа форма. Вместо това те са нематериални и съществуват само в блокчейн или разпределената книга, свързана с тази виртуална валута. Собственикът на виртуалната валута държи криптографски ключове, свързани с конкретната единица виртуална валута в цифров портфейл. Ключовете позволяват на законния собственик на виртуална валута достъп и използване.

... но няма как моите Частни ключове да ги дам на Друг...особено на банка...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Честито, софтфорка ще се активира ноември...

Хах, големи аниматори са...

https://taproot.watch/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване