Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

lacho

Пречистване на дъждовна вода и използването й за къпане, миене и тн

Recommended Posts

Боби Димитров

Между другото, това е само по допирателната, но ми хареса съвпадението - точно оня ден на прибиране слушах последния епизод в The Abundant Edge, в който има интервю с Марк Шепърд (когото уважавам много, особено след Restoration Agriculture) и разбор на новата му книга - Water for any farm. Все още не съм я прелиствал, но от интервюто чух много неща, които съвпадат с моето виждане. Че събирането на дъжда е работа на целия терен, а не само на покривите. Че най-доброто място за съхранение е почвата, а следващото най-добро са езера на конкретни места в терена.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Галина Стоянова

Здравейте!

Моля някой да сподели успешен опит със съхранението на кладенчова вода в пластмасова цистерна, така че да останат те без алги, гъби, бактерии и незнайно какво още:smile:

Дали ЕМ биха били вариант? Ако някои има полезен опит с тях, моля да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Ключовите думи са "Пълна липса на светлина!", обновяването никак не е излишно, може и някое хапченце за басеин, но там не разбирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване