Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Гого

Градинарски колан за инструменти

Recommended Posts

Гого

Някой ползва ли колан за инструменти? Търсих да видя, няма ли конкретно за градинари такава екстра, но само строителни излизат. Освен някой от тях да си пригодя.

 

094%20MKT1229.jpg094%20MKT1226.jpg094%20TEK1713.jpg

big_e6ed17ea5104b1f284533682a1934baa145e

 

 

Все се чудя къде да си завра ножицата, садилото, няколко пакетчета със семена, мотичката, ролетка (все меря и планувам нещо), може някой тебешир да си сложа.

Въобще, какви малогабаритни инструменти ползвате най-често? И разбира се, ако има специално за градинари колани, какви са те?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

А и разнасям на ръка 1-2 неща, ако са повече - в касетка. Процесът ми е такъв, че не мешам, първо правя едно, после правя друго. Касетката ми е полезна, защото в общи линии където и да застанеш, все има какво да вземеш, та може вътре да е само ножица, нож, въже, тел, бележник с химикал, но после влизат коприва, лапад, глухарче и айдеее...

 

С такъв колан не бих се усещал добре, защото обичам да стоя клекнал на пета. На младини се бях хванал "чирак" (общак) на един строеж, та тогава ми дадоха подобен. Е ми за 15 мин си бях наръбил и задника, и краката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Ей ама, за всичко можеш да кажеш нещо лошо.  :D

Аз щъкам насам натам, няма къде да си набутам ножицата, като реша нещо друга да подхвана, после пък съм мръднал надалече, почвам да се чудя къде съм я оставил,. ей такива работа.. Ако коланът е малогабаритен, с няколко гнезда и две дупки за промушване на малки инструменти, мисля, че ще е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bushkata

И аз разнасям някакви неща напред-назад. Решавам да оставя ножицата в лехата, като съм абсолютно сигурна, че ще запомня къде е. След третото й преместване следва 10 минутно търсене къде точно беше.
В тази връзка все се каня да си купя спрей с много яърк цвят и да пръсна всички малки инструменти. Макар че лопатката ми е искрящо синя, но пак успявам да я потурча, особено ако растенията вече са тръгнали. а не са само голи лехи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване