Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Жоро

Поръчка растения UK

Recommended Posts

Жоро

Още една поръчка, този път от Англия. Поръчвам от този разсадник https://www.burncoose.co.uk/site/index.cfm само зарадо едно растение, което много искам да имам, Buddleia alternifolia. Ако някой си хареса нещо и си делнем транспорта ще е супер. Имат много бамбуци, но са от £20 нагоре. Скъпичко е всичко общо взето. 

Пак време за поръчка до края на ноември.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Без да се натрапвам, но ако искаш погледни поръчката от Пландорекс.

Мисля, че имаше такава будлея и я поръчваха. Там обаче трябва минимум от 10 броя от вид растение и ако са от контейнери не са особено голям размер. Но пък на гол корен са добри.

За бамбуци не знам. Може и такива да има в Пландорекс, просто потърси в файла с наличностите. Цени от 20 лири определено няма, доста по-евтино е.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

няма такава, там е davidii. това е единствения разсадник от цяла европа, в който съм я намерил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Сега погледнах в старите файлове. Последно съм водила Пландорекс 17, а там я е имало. Явно сега няма наличност.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване