Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Любо Д

Музикален съпровод на лето двеиялодвайспърво

Recommended Posts

Абарис

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Аз слушам по-друга музика, но когато съм из градината пущам И-нет радиа и няма недоволни:

БГ Естрада: http://www.predavatel.com/bg/play/bgradio-estrada_live

Мелъди: http://fmplus.net/playernew/melody.php

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Тоя албум си го взех от пазар в Ботевград, бил съм сигурно на десет:

Тогава беше на касетка :) А вече сме 2021 г. И нещата бая се разгорещиха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Това са го снимали до мойта работа. Не знам защо всичкото рапър все тук се бута да се фотне :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Твоята работа е свързана с престиж и високо социално положение на имотни хора. Това привлича рапърите :D

Но не всичкото рапър де, доста неща се снимат в Борово, покрай Гиганта от Борово ;)

https://genius.com/Jluch-i-utre-e-den-lyrics

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Не може рап без татуйровки и москоли:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Emil

Днешния ден ще го пишем: дъждовен

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Отмаряме след давене на въшки, в 10 вечерта под фенерче, преди да хванем да пресаждаме отказващата да се предаде драцена в саксията на хостата, която забърсах пътьом в Бриколаж, щото защо да купувам празна саксия...

А там попаднах, щото нямах пръскачка, но саксиите изобщо не бяха напът де. Ама ми се изпречи, на входа още, една четка, а трябва да се прави ограда от палети и да се минава с безир. Имам само една четка, а се надявам на подкрепление утре. И се замислих какво още ми трябваше, та се отбих за маркуч и пистолет за поливане, обаче после реших, че нямах алтернатива там, където взех четката, така че трябваше да ида да видя дали не искам друга.. Е, поисках - дървена с метална скоба. И се сетих, че трябва и една саксия, ама тръгнах да взимам две, че си харесах оная Хоста. И се върнах да си я взема... и после върнах саксиите, щото треволякът и без това е твърде малък за неговата, която пък е перфектна за драцената, апък и те бяха грознички :D Много мразя да вляза само за едно нещо..

След розите, докато се чудех къде да изпръскам остатъка, окачих шипката да се катери по съхнещaта ябълка. Която пък докато зяпах си рекох - що да я сечем, какво като е по средата на мястото за лехи, ще я направим на чадър от пълзяща шипка. И без това едни дребни клонки се мъчат да живеят oще. И ще преместим доматите, по-надолу. И после загледах един опърпан храст, дето тръгнал да изкарва, викам си, ще го пръснем за профилактика. Обаче как да го пръскам такъв оръфан.. Орязах му клечките, а отдолу Момкова сълза, дето не мож разбра, че я има, щото и тя и храстът удавени в ония оранжеви нашестващи - лилии ли са, кремове? И сега имам една купчина полутрупове. Седя и си мисля, как да ги зарежа да омрат, баси, само защото са имали неблагоразумието да се наплодят на неправилното място.

Едни въшки по хорските рози какви главоболия докарват. А миналата година оставих една петуния да прелива от въшки и само ги зяпах. Това жувотно цъфтя до ноември - декември?

Не съм никаква цветарка аз, ама си взех Хоста, за сенчестия северен хол в чиято саксия ставам да пресаждам драцената. И после да си пресадя и гъбите-водорасли, че най-сетне им взех стафиди и нова захар. Макар че мисля да продължа да експериментирам, да ги храня с мед и сладко от дюли. Ама да има и един буркан по стандартната рецепта, че да имат шанс да не омрат до крак. 

Ебаси въшките...

С благодарности към отговорника за таз епопея (то сакън да не рачи човек да помогне) - Любо Д 

IMG_20210604_222613.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Тези пидерунгели ги недолюбвам от време оно, но ей-ся го чух по радиото и си посмених мнението (май): Шапка на цветни петна . И "Ближи си сладодоледа" май става, но не е за днешно време, че ще изядеш боя :)

За мен супер-хитът си остава "Черната овца" на "Ахат", но вече са доста малко човеците можещи да го разберат. Дори баба Лили тръгна да го пее, но аранжьорът яко си остави ръцете, а за коментарите от после НЕмам нерви!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване