Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Любо Д

Музикален съпровод на лето двеиялодвайспърво

Recommended Posts

Гост

Тази малка пойна птичка, направо ми къса сърцето!:love:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Днес се навършват 32 години от падането на Берлинската стена...  Интересни документални кадри...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

;)

 

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Излекувай света :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Emil

Благодаря ти, че ми припомни за тази страхотна група, невероятен вокал Джеймс Лабри. Добро утро.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

чакай че ного бозяно стана

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

А бе малко ми се губи смисълът на подобни теми в този форум. Не друго, но за всеки разумен човек музикЪта е въпрос на почти бетонирани индивидуални предпочитания след като е надхвърлил определена възраст, за по-младите и неориентирани си има достатъчно платформи в интернет, последното важи и за желаещите да разширят кръгозора си. (правил съм го).

Съвсем друго е да си чешем езиците с по-злободневни "Съществува ли КоронаВирус и има ли то почва у нас?", или най-много "Кладенецът ми се изпразни!", стига и това да не го вземаме прекалено навътре. :)

Ама друго си е тема "Що не ми поникна чесъна?!" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

И какво пречи хората да споделят музика? И нищо не е бетонирано. Ако е, не е добре.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, Лозето ме наби! написа:

А бе малко ми се губи смисълът на подобни теми в този форум. Не друго, но за всеки разумен човек музикЪта е въпрос на почти бетонирани индивидуални предпочитания след като е надхвърлил определена възраст, за по-младите и неориентирани си има достатъчно платформи в интернет, последното важи и за желаещите да разширят кръгозора си. (правил съм го).

Съвсем друго е да си чешем езиците с по-злободневни "Съществува ли КоронаВирус и има ли то почва у нас?", или най-много "Кладенецът ми се изпразни!", стига и това да не го вземаме прекалено навътре. :)

Ама друго си е тема "Що не ми поникна чесъна?!" :D

Ми не ти поникна чесъна, защото го садиш мълчешката, и чак пък тема да му пускам- как пък не!

Я опитай да главиш градината си с песен на уста, да видим няма ли да си по- продуктивен! 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване