Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Варела

Среща на форума - 2021

Форумна среща 2021 - избор на дата  

9 гласа

Анкетата е затворена. Нови гласове не се приемат.
  1. 1. На коя дата бихте дошли на среща, организирана на двора на Боби в с. Хераково?



Recommended Posts

Варела

Опа, група.. март наближава.. какви са ви нагласите? Ковиди-мовиди, мерки-с-перки? 

Боби миналогодишната Пицария Поли викаш отече, а? 

Домашна среща? Мога да предложа поляната и терасата на двора :) .. Боби вече спомена, че до в къщи с неговата кола е сложно и почти сигурно няма да дойде..

3ти март е сряда, така че остават събото-неделите 6,7.. 13,14.. 20, 21.. 27, 28

Предложения?

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

А края на февруари изключваш ли го?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Срещата Ви зависи от мерките на НОЩ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Да, тия и по нощите обикалят да гледат за големи групи без дистанция. Като цяло не е добре да е публична локацията, да няма неканени гости. А само грубо къде и на лични за заинтересованите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Аз съм за 13, 14 март. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 8 часа, run. написа:

Срещата Ви зависи от мерките на НОЩ.

Срещата зависи изцяло от нас.. защото надали ще се съберем повече от 15 човека, така че и в момента отговаряме на мерките..

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Моето предложение за тази година е среща у нас, на село. За мен лично този вариант избягва основните негативи на ресторанта, като дава доста свобода.

Говорих с Поли наскоро и ме посъветваха да не си правим планове за там. Те в момента не работят, освободили са персонал, не е ясно дали и как ще работят ако изобщо мерките го позволят. Така че този вариант не го предлагам.

Според мен на открито ще е много по-естествено събирането, без това бързане щото има следващо резерве, без да става банкетна маса и никой да не може да стане, а и човек спокойно да извади 2 кофи пръчките с корени и буца пръст без да се вика линейка за припадаща сервитьорка :flushed: Ако пък нещо времето подгъне крак, вътре ще влезем, нищо че е строителен обект, в който пълзи голо бебе.

За мераклии като Алис, Ева и прочее еко фенове, транспорт ще има. За далечни фенове мога да предложа и нощувка, носете си шалте и чувал. За деца предлагам компания.

Та това е. Като дата бих избрал 13 и 14 март, за да може Димо да дойде, че лани ми липсваше. Иначе и 6 ми е ок, както и 21.

Накрая, не искам да се усещате ангажирани с мен, ако друг направи алтернативна организация, ще се съобразя.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Миии, много ми се идва, обаче съм сигурна, че ММ ще мърмори да не ходя на сбирка заради ковида. Аз и нямам какво ново да предложа. Метнах семена на Кукумир със забележка да иска от Боби двата му топ-сорта домати. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Алис, ще седиш на разстояние и с маска. Друго, мога маринован джинджифил да взема за дезинфекция и негасена вар за всеки случай... :))

Извън шегата, чак без риск и улицата не можем да пресечем, но на открито е приемливо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Средата на март звучи чудесно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys
преди 5 часа, Димо 33 написа:

Алис, ще седиш на разстояние и с маска. Друго, мога маринован джинджифил да взема за дезинфекция и негасена вар за всеки случай... :))

Извън шегата, чак без риск и улицата не можем да пресечем, но на открито е приемливо. 

Има неща, с които не бива да се рискува, при възможност. Иначе да, прав си, но... нали. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Аз много искам да дойда, ама съм с вързани ръце незнайно докога. Въртя се във въртележката наречена българско здравеопазване. Мама, пак лоша снимка на дробовете, пак съмнения за рак и метастази... и те така. 

  • Тъжно 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 58 минути, Venetka написа:

Аз много искам да дойда, ама съм с вързани ръце незнайно докога. Въртя се във въртележката наречена българско здравеопазване. Мама, пак лоша снимка на дробовете, пак съмнения за рак и метастази... и те така. 

Офтопик, но съм чел добри отзиви за плодовете на маклурата като тинктура и така. Може би още може да се намери в Южна България. Като противораково. Преди две-три години даже подарих на вуйчо ми плодове, защото котката му имаше тумор (да й добавя към храната), но той нищо не направи, животното почина, а можеше поне да се опита. По лъжичка на ден или нещо такова, не е нетърпимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
yanev

И аз да се запиша за срещата. Особено ако я направим на открито, съм с две ръце за.

Какво ще кажете да се прицелим за 13 или 14 ... а ако е лошо времето да отложим за следващия уикенд? Надали цял март ще вали проливно, ще даде все един прозорец, че да може да се видим навън.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

О-о-о, г-н Янев! Добре дошел :)

Радвам се, че ще бъдеш на линия. Също ще се радвам и да побутнеш това-онова в твоята тема, че дискусията изостана. ;)

Аз, разбира се, държа на социалната дистанция и нямам намерение да идвам, но мога да пратя едно колетче, което да отворите с необходимите предпазни средства ;)

Та ако някой търси нещо или има нещо излишно (или за даване), моля да използва възможността тук в темата. Може на някой да му трябва нещо, за което не бихме помислили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

Идва ми се, но пролетното ми пътуване се очертава небъдно, а сроковете на  колетите от тук са доста несигурни - рисково е за растения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

ОК, за да не се протака излишно, добавям опция анкета в началото на темата. Предложението ми е както всяка година - на която дата се маркират най-много хора, тогава да направим срещата, като предварителната дата, освен ако не надделее общ глас, е 13.03. Който желае и успее - той. По никакъв начин няма да има притеснение, ако някой се маркира или не дойде, както и ако не се маркира, а дойде с добро. Като няма резервета и места и маси и часове, програмата е свободна и вероятно целодневно ще е най-добре, с примерно проба за струпване на най-много хора за обмена около 12-14 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

 Чудя се дали @Евгении @Marangoza ще могат да пратят пак лозови пръчки от любимите си сортове?

Ще взема да тагна и няколко човека, присъствали преди, за всеки случай.

@Sid, @Ivaylo Bogomilov, @ADA, @Бай Ли Шъсей, @Лозан, @Nevil, @yanev, @Rossitza Tsonkova

@stef.an , @jojkata2000, @Ch Petrov

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Стига лозови пръчки за мен.  Имам си 20-тина на терасата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ама знаеш ли им сортовете на 100%, щото като бях при теб нещо изрази съмнение...? А и какво са 20 пръчки на 12 дка, при положение, че идващия мраз ще ги убие всичките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване