Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Варела

Среща на форума - 2021

Форумна среща 2021 - избор на дата  

9 гласа

1. 1. На коя дата бихте дошли на среща, организирана на двора на Боби в с. Хераково?

Recommended Posts

jojkata2000

Благодаря за поканата Боби.Нещо съм я пропуснал тази тема.Не знам дали ще мога да дойда и ако дойда ще трябва да повлеча и децата с мен.Ако поканата е "отворена" като понаближи времето за срещата ще мога да кажа със сигурност.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евгени

Боби, не е проблем да изпратя, стига да има желаещи. Любопитен съм да разбера какви реколти получава Гого от онези пръчки, които му дадох преди няколко години.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо 33

Пичуви, за сега 13-ти март го дават дъждовен и хладен. Но 20 март го дават по- благ. Можем да сменим датата. Аз ще наредя нещата, да се освободя. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Димо 33, ако някой познае с такава точност времето за конкретни дни 4-5 седмици напред, ще го наемат минимум като главен експерт в някой метеорологичен институт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 6 минути, Котарак без чизми написа:

Димо 33, ако някой познае с такава точност времето за конкретни дни 4-5 седмици напред, ще го наемат минимум като главен експерт в някой метеорологичен институт.

Или го назначават за врачка! Те пет дена напред не познават. Даже за снощи даваха -16, а стана -6.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аз съм ОК и за 21.03, но 1) предпочитам 13.03 и 2) мисля този детайл да го уточним 5 до макс 7 дни авансово, защото прогнозите отвъд 48-72 часа са просто статистика, а не прогноза. Аз като човек, който е прекарал последните 5 години в сравняване на различни модели с реалното положение за софийско и бургаско, съм 101% убеден в това.

За пример, имаме организация с приятели за събота. Снощи в 23:00 им писах, че вероятно ще пропадне, защото го дават по 4 модела да вали и да е 3 градуса. Днес 7:00 отварям същите модели, слънчево, 10 градуса за събота :D Да падладейш, както казваш в САЩ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо 33

Така е, просто усках да отворя и дума за резервен вариант. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Пускам връзка към темата за срещата от миналата година, за да не се чуди някой какво трябва, какво се прави и тн.

Специално за @stef.an, на когото съм обещал касис да вадя: ако не можеш на 13.03, мини предния уикенд :) макар че ще е супер ако успеете семейно да минете за срещата, но добре сте дошли и по друго време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
stef.an

@Боби Димитров Благодаря, с удоволствие ще дойда, но няма да е напълно семейно тъй като сме в ситуация с тримесечен отрок, с който все още не съм склонен свободно да пътувам напред-назад; ще дойда или сам или с някой от батковците.

О да, също още не зная къде точно трябва да дойда :) само зная че населеното място е Хераково.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

@stef.an с питане и до Цариград се стига! За мен локацията не трябва да е свободно достъпна, да не дойде някой по служба да брои присъстващите... Че си нямат работа. Въпреки че Бойко гледа да е добър предизборно.

• Харесвам 1
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
stef.an

@Славянски
Да, прав си, ще се информирам не-публично. Където има воля, има и възможности.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
На 11.02.2021 г. at 13:35, Боби Димитров написа:

Ама знаеш ли им сортовете на 100%, щото като бях при теб нещо изрази съмнение...? А и какво са 20 пръчки на 12 дка, при положение, че идващия мраз ще ги убие всичките :D

Споко, ша мулчираме с камъни.. като тези лозички в кратерите, в Ланзароте..

Unique vineyards of Lanzarote Spain - ritebook.blogspot.com -009.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 51 минути, Варела написа:

Споко, ша мулчираме с камъни.. като тези лозички в кратерите, в Ланзароте..

Unique vineyards of Lanzarote Spain - ritebook.blogspot.com -009.jpg

Удивителен пейзаж! Не съм чувал за това място. Трябва да го проуча.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аз направих резитбата, запазил съм калеми синя слива, ябълки 3 вида, прасковка, а-у и тн, да ме подсети някой ако иска калем на срещата или по друго време.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Някой иска ли някакви калеми от моя милост? От описаните сортове ябълки, някои стари сортове круши и джанки евентуално. Имам и едроплоден орех саморасъл, който засега не мога да размножа. Бяла черница (белица), която става и за вкореняване. Може да отделя и някой калем от кайсия Харлейн и от бадеми от късните испански. Но тези са ограничени.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...