Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Котарак без чизми

Подарявам резници от смокиня Мичуринска 10

Recommended Posts

Котарак без чизми

Плододава от юли до октомври, когато излязат едноцифрените температури. Плодовете са вкусни. Снимки - на 6-та страница в темата за смокините. Идентификацията на сорта е на Kalam Mekhar, за което му благодаря.Тази година температурата падна до -11 и растението е в отлично здраве без никакви студозащитни мерки. Предни години и по-голям студ е видяло. Пътуват с еконт за сметка на получателя, евентуално ако се стиковаме може и лично предаване в София на ЦУМ.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
plamko

Мога да дойда на ЦУМ. Моля да си пишем на Вайбър или да се чуем по телефона. 

0888 654 686

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

И аз бих взел. На ЦУМ също ме устройва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Ой, котьо! Всеки ден съм в ЦУМ, метни 2-3 пръчки. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Прочее без да искам да отвличам темата, съвсем случайно разбрах, че в съседен двор на село имало смокиня... Ще гледам да взема информация + клечка за срещата... щом при нас вирее... -17 няколко пъти тая зима...

Котарашки, твоята къде се въди?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 1 час, Боби Димитров написа:

Прочее без да искам да отвличам темата, съвсем случайно разбрах, че в съседен двор ... имало смокиня..

Аз рекох, че ще кажеш за оная във вътрешния двор на президенството. Звъннете му на пресаташето на Радев и питайте за български граждани може ли да дадат някой калем/резник. Тъй или иначе ЦУМ, за мащабите на София, не е далече. Прочее, би била смокиня със знатно потекло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Не си струва, там е прекалено закътано и е отсякъде високи каменни фасади. Мега топъл микро климат. Изнежена ще да е.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми
преди 2 часа, Боби Димитров написа:

Котарашки, твоята къде се въди?

В Предбалкана. Районът не е от известните с екстремни температури, но както цяла Северна България е почти незащитен от студени арктични нахлувания. Дръвчето е двайсетинагодишно.

Резниците ще раздавам/пращам другата седмица и тогава ще се свържа с всички, които са писали. Ако някой иска на срещата да ги получи, може да му проводя резници по някой от софиянците, тъй като не знам дали ще мога да дойда при Боби.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar
преди 1 час, Славянски написа:

Прочее, би била смокиня със знатно потекло :)

И лесна за кръщаване. Сорт Президент звучи респектиращо. Само да не излезе някой каприфиг.

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 2 часа, Боби Димитров написа:

Не си струва, там е прекалено закътано и е отсякъде високи каменни фасади. Мега топъл микро климат. Изнежена ще да е.

А аз мислех, че изнежеността е неотлъчна черта на съвремието ни, без която никак не може. Боби обаче е прагматик.

Иначе и ние като котарака в царския дворец: всеки намира и вижда, това което знае и търси. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Извинявам се на всички, на които не можах да дам резници - возилото ми се повред и затова резниците се отлагат за след седмица-две.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване