Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Марулка

Помощ за туя Смарагд

Recommended Posts

Марулка

Търся в гугъл туя Смарагд  цена Пловдив и ми излизат само софийски, павликени, велико търново. Не може да няма наоколо. Искам да си закупя 20 туи с височина над метър. Дайте някаква връзка със сайт на разсадници наоколо. Моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Заповядай

A-a, то трябвало разсадниЦИ. Ето така бих направил на твое място:

razsadnik.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Труд, по пътя за Карлово, в лявата страна на пътя, срещу гумаджииницата горе- долу се пада има разсадник. Имаше различни туй смарагд като размер. Кофти е за пресичане тоя път, още повече, че там има и мантинела и трябва да се прескача. Другото е разсадник на околовръстното. От кръстовището на Коматево като тръгнеш посока Джъмбо на около 50- 100 метра в ляво има разсадник с туй. От пътя не е добре видим, че са започнали някакъв строеж близо до пътя, но навътре има доста растения. Питайте строителните работници, те ще ни опътят къде е собственика на разсадника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Гадост. Изтрих си сама писаницата.

Туй не бих сложила ако наоколо има кучета / особено мъжки / и вероятност растенията да бъдат препикавани. Туйте ще дадат фира. По- добре лейландита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Пък за мен туята е мутренско растение :) Имам разбира се и то "сребърни", но дори не съм пробвал да ги множа, нищо че е лесно.

Не всичко рекламирано е най-доброто...

Да имам Венеткиния проблем - кучетата пикаели. Ти да видиш к'во излиза от съседната кръчма... Идвали са в къщи да пикаят защото забравили пътя към тоалетната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Марулка

Благодаря ви :)  

Кучета няма

До реклами нямам достъп и те нямат достъп до мен, дори новините не знам. Туите са ми нужни, като завеса с цел уединение, а също и за да не гледам натуриите на съседите. Смарагдите са гъсти и затова се спрях на тях. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Марулка
преди 4 часа, Котарак без чизми написа:

Заповядай

A-a, то трябвало разсадниЦИ. Ето така бих направил на твое място:

razsadnik.jpg

Много благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Emil

Когато идвам в Пловдив от София съм виждал разсадници на две места:

1. Като подминеш разклона за Смолян, след около 500м в дясно: разсадник "Флора дизайн". Имат сайт. https://www.google.bg/maps/@42.1878856,24.6807632,167m/data=!3m1!1e3?hl=bg

2. След "Стефанов мотърс" на 100 в дясно: разсадник "Голямоконарско шосе". Имат фейсбук страница. https://www.google.bg/maps/@42.1741787,24.7115104,158m/data=!3m1!1e3?hl=bg

Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Марулка

Благодаря ти! Надявам се да си намеря подходящи 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване