Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Ваксинирахте ли се?   

36 гласа

1. 1. Ваксинирахте ли се срещу covid-19?

• Не, няма смисъл, защото няма опасност.
    • Не, но възнамерявам да го направя.
    • Не, преболедувах и имам антитела.
    • Не, опасявам се, че ваксината може да ми навреди.
    • Да, с векторна ваксина.
    • Да, с РНК ваксина.
    • Не - по други причини.

Recommended Posts

Теди

Махнали са пункта на Орлов мост в София. Записах си час по-близо до село за след 2 седмици. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди
На 10.07.2021 г. at 11:38, Kalam Mekhar написа:

Изобщо не е за това и всички го знаят. Дори тези, които пускат тези небивалици да прикрият истинската причина. Тези хора си чакат петдесетте лева, за да се ваксинират. Така са научени.  В крайна сметка, ще им платят и нещата ще потръгнат. Това е сигурно, независимо дали ще го обявят или не.

Май си прав :) И все пак новината е супер забавна и съм сигурна, че част от тамошното население й вярват :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 33 минути, Теди написа:

Махнали са пункта на Орлов мост в София. Записах си час по-близо до село за след 2 седмици. 

Тъкмо имаш време да размислиш. Това е добра новина :)

• Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar
преди 1 час, Теди написа:

Май си прав :) И все пак новината е супер забавна и съм сигурна, че част от тамошното население й вярват :D

Тези хора дават ежедневно кръв срещу 500 лева. Не са толкова страхливи. Просто, така са научени, както вече писах. Дори и собствените си боклуци не чистят безплатно. Ще има дадат, дори повече от тези пари. Това е сигурно. Няма да го обявяват, както не обявяват десетките помощи, прибавящи се към уж дребната основна помощ за безработица и детски надбавки. Аз съм виждал такава разбивка още преди десетина години. Самотна майка с 3 деца - 750 лева обща сума под списък с множество малки помощи и най- отдолу пише, че не получава добавки за дърва. А, самотният баща, получава други помощи и още поне по 30 лева на ден от крадени дърва. Това беше по времето, когато хората, които работеха получаваха 250 лева. Сега, сумите са умножени поне по две.

• Тъжно 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.
На 11.07.2021 г. at 8:01, ivanina написа:

Това, що-годе е така....

но никъде от многобройните ти писания в темата , свързани с обсъждане и осъждане на чуждото мнение, не видях изложена собствената ти позиция спрямо ваксинирането, та нали за това е и  анкетата.

Толкова ли смелост се иска, за да изложиш личното си становище по даден въпрос с две кратки думи и да продължиш напред,

без спам? :confused:

:)   Виждам че вчера сутринта си закусвала с мен...Когато си уточня позицията за ваксинирането ти първа ще разбереш. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivanina
преди 55 минути, run. написа:

:)   Виждам че вчера сутринта си закусвала с мен...Когато си уточня позицията за ваксинирането ти първа ще разбереш. :)

Не държа да съм  първа  осведомена за позицията ти по ваксинирането, а да я изкажеш ако  имаш такава. 

..... дракането след това.:)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

Аз бих се ваксирал против ухапване от комари. А с кувит не съм се ваксинирал още. Преклалено млако са ползите, само подмладяване, изцеление от рак, 800 години живот и излекуване на дископатия и късогледство. Чакам да увеличат ползите до 600 000 години живот, телекинеза и левитация, перфектен пистмено и говорим исландски, еврит и есперанто, тогава ще се бия на опашките пред пункта за ваксина + кебапче и пакет леща от EU.

• Ха-ха 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

@Абарис Аз пък мислех, че чакаш направо буустъра?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

В неделя ме ваксинираха за втори път. Първият път беше в четвъртък сутринта с две дози пчелна отрова, докато местех отводката от преносното сандъче в кошера. Поставиха ми едната доза в стъпалото, другата в ръката. В неделя ми поставиха една доза в бузата - този път направих компрес с глина и нямаше никакви странични ефекти, никакво подуване. Силно препоръчвам подобни ваксини, особено при артрити, ревматизми, а и не само - създават силен имунитет. 

• Харесвам 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

А бе имам артрит на една става на крака, ама пчелите не щат да ме хапят, нищо че ги поя на външната чешма. Да хвана някоя и да я натисна на болното място? То излиза като с ваксинирането: искам, но нямам желание :)

Иначе не съм алергичен, нито се подувам, само ме боли няколко дни, но другото боли повече.

PS Днес си изтърсвам градинарските чехли и отвътре падна смачкана пчела. Пак ми се размина ужилването.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

С пчелна ваксина колега от предишна работа контролирал множествена склероза. Казваха, че от години е на такава терапия и успявал да поддържа стабилно състоянието си. Той не говореше за това, а по нищо не му личеше, че е болен от МС.

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ch Petrov
преди 23 часа, Миленка® написа:

В неделя ме ваксинираха за втори път... Силно препоръчвам подобни ваксини, особено при артрити, ревматизми, а и не само - създават силен имунитет. 

Някои се "ваксинират" влизайки дибидюс сред високи и гъсти коприви 

• Харесвам 1
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Абе бера копривата без ръкавици, ама да вляза чак дибидюс в нея, чак толкова смела не съм :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Бе, хората до вратата ви идват с иглата, вие ми говорите за коприва! Above and beyond the call of duty!

Представете си примерно да не беше ваксина, а някакъв друг продукт - примерно кренвирши Леки - и да ходят от врата на врата да раздават безплатно по кварталите. Трудно ми е да си го представя. И ако откажеш кренвиршите те гледат лошо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivanina

Не разбирам какво казва Байдън, нямам желание и да разбера...

Следете от вчера събитията във Франция, в Гърция също.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

"Трябва да ходим от район в район, от един квартал в друг и често от врата на врата - буквално да чукаме по вратите на домовете - за да помогнем на останалите хора, да ги защитим". Това е едно изречение. Загрижени са за здравето на хората. Колко умилително!

"Струва ми се, че това трябва да накара всички да се замислят добре“, каза той, особено "младите хора, които може би са си помислили, че не трябва да се ваксинират, не трябва да се тревожат за това, че не е трябвало да направят нещо по въпроса досега."

Става дума за тези, при които рискът да умрат от вируса е под половин процент, и за децата, където е на практика нула.

А французите ги видях с маски и на дистанция, треперещи от страх...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar
преди 2 часа, Славянски написа:

А французите ги видях с маски и на дистанция, треперещи от страх...

Интересно, как този мухльо и герантофил, който никой не приемаше на сериозно, успя да вземе страха на французите, които имаха такива традиции да си извоюват и запазват правата. Голяма работа е този вирус. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Из канадските хроники:

"По-рано разгледахме историята на д-р Чарлз Хофе, смелият лекар, който практикува медицина от 28 години в малкия селски град Литън в Британска Колумбия, Канада. След като администрира около 900 дози от експерименталните инжекции mRNA за COVID-19 на Moderna, той подава тревога за тежките реакции, които наблюдава при пациентите си, избрали да получат ваксината (той самият избира да НЕ се ваксинира), включително смърт. Резултатът от това, че той бие тревога, е заповед да запази мълчание, издадена срещу него от медицинските власти в неговия район. Той се противопостави на тази заповед и беше интервюиран от Лора-Лин Тайлър Томпсън в нейното шоу, където би тревога.

Неговото наказание за това, че излезе публично, за да предупреди другите за опасностите от тези експериментални инжекции, беше, че той беше освободен от болницата и загуби половината от доходите си. Миналата седмица д-р Хофе беше интервюиран отново от Лора-Лин Тайлър Томпсън и той продължава да споделя своите открития с обществеността относно експерименталните ваксини за COVID-19. Д-р Хофе е наистина герой днес, рискувайки не само репутацията си, но вероятно и самият си живот, за да донесе важна информация, която корпоративните и социалните медии се опитват много да цензурират.

В това последно интервю д-р Хофе заявява, че кръвните съсиреци, за които се съобщава в корпоративните медии, че са „редки“, са всичко друго, но не и редки, въз основа на собственото му тестване на собствените му пациенти, които наскоро са получили първата игла. Кръвните съсиреци, за които медиите твърдят, че са много редки, са големите кръвни съсиреци, които причиняват инсулти и се появяват при КТ, ЯМР и др. Съсиреците, за които говоря, са микроскопични и твърде малки, за да бъдат открити при всяко сканиране. По този начин те могат да бъдат открити само с помощта на D-димерния тест. Използвайки този тест със собствените си пациенти, д-р Хофе твърди, че е открил доказателства за малки кръвни съсиреци при 62% от пациентите си, които са били инжектирани с мРНК препарата. Той заявява, че сега тези хора са с трайни увреждания и вече няма да могат да правят това, което са правили. Тези хора нямат представа, че дори имат тези микроскопични кръвни съсиреци. Най-тревожната част от това е, че има някои части на тялото като мозъка, гръбначния мозък, сърцето и белите дробове, които не могат да се генерират отново. Когато тези тъкани са повредени от кръвни съсиреци, те са трайно увредени. Предупреждението му е много ужасно: „Тези инжекции причиняват огромни вреди и най-лошото тепърва предстои.“

Това е второто интервю, за комуто е интересно:

https://www.bitchute.com/video/A6GbcUl6blpJ/

• Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Короната е ужасна пандемия... от източване на пари и други работи.

Бразилски депутати атакуват болница с 5000 заразени и 200 трупа: 

https://www.yapfiles.ru/show/2582694/f5630629b91efae946ebae5e2dff0e05.mp4.html

Който разбира "бразилски" да се изкаже дали е фейк. Но едно е сигурно: истерията се поддържа за да си "отупат патето" някои хора, сред които лекарите са последната дупка на кавала, и последиците ще ги плащат всички както винаги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Пък градчето Литън в Британска Колумбия е изгоряло на 95 процента. Съвпадение?!

https://www.theguardian.com/world/2021/jul/25/lytton-canada-heat-wildfire-record-temperatures

• Объркан 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване