Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Ваксинирахте ли се?   

36 гласа

1. 1. Ваксинирахте ли се срещу covid-19?

• Не, няма смисъл, защото няма опасност.
    • Не, но възнамерявам да го направя.
    • Не, преболедувах и имам антитела.
    • Не, опасявам се, че ваксината може да ми навреди.
    • Да, с векторна ваксина.
    • Да, с РНК ваксина.
    • Не - по други причини.

Recommended Posts

Теди

Ударих ваксината днес сутринта. За сега само ме боли ръката. Опашка за ваксина- нямаше. Мустак - нямам. Крила - нямам. Живот и здраве, утре сутрин пак ще погледна в огледалото.

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Какво става тука, бе?! http://novinite24.eu/10075/ . Дори БТА го казва, значи не е партенка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

То ясно, още на първата страница пуснах линка за Израел. Не казвам, че е безполезна ваксината, но определено няма да помогне с количество и качество, с което я рекламират. Глупаво е да се мисли, че ако всички са с ваксина, няма да има нови болни. Защо забравят всички грипните ваксини, които са ежегодни срещу ланския щам?

Давам и връзка към новината от CNBC: https://www.cnbc.com/2021/07/30/cdc-study-shows-74percent-of-people-infected-in-massachusetts-covid-outbreak-were-fully-vaccinated.html

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vency Georgiev

Е никога не са твърдели, че ваксинираните няма да се разболеят.

Задачата е да го изкараш като хрема, а не да се тръшнеш на кислород в болница.

• Харесвам 2
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Нищо. Ще има буустърче на няколко месеца. Ако организмът издържи и има мерак, да пробват. Аз бих инвестирал в имунна система и натурални лекове, а не в заместител със съмнителни ползи и доказани вреди.

А тези в Масачузетс сигурно не са били с две маски като дядо Джо. Подценили са заплахата.

Според мен тези новини ще всеят необходимия смут. Щото очевидно не се цензурират, но пък и обвиняват неваксинираните за разпространение на вируса...

Което ме връща към една смешно-тъжна картинка:

17-08-03-227028322_10221386381431173_8880777056669085551_n.thumb.jpg.d9cb8bcaf5f2b530531313e7c1eee5c4.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Преди доста време ме навиха да се ваксинирам срещу грип и настинка: за първото инжекция и спрей в носа за второто. Мии цяла зима се чувствах като безсмъртен, но в края на пролетта така ме тръшна, че от тогава не съм повтарял тази простотия.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

@Славянски ...в много неща още трябва да инвестираш...имаш много пропуснати инвестиции...

След като си се самоназначил  за адвокат на антиваксърите, би трябвало да знаеш че твоите доказателства в съда на обективността няма да бъдат приети.... 

Чух от един човек, прочетох в нета....всичко ти е от там...в нета има всичко и каквото искаш това можеш да намериш и да си твориш теории...

Запомни - ти не си капацитет за меродавно мнение, ти си просто човек който излишно много се рови в интернет.

Нищо лично, просто си пристрастен, което не е лошо, освен ако не подвеждаш други хора.

• Харесвам 3
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.
преди 12 минути, Лозето ме наби! написа:

Преди доста време ме навиха да се ваксинирам срещу грип и настинка: за първото инжекция и спрей в носа за второто. Мии цяла зима се чувствах като безсмъртен, но в края на пролетта така ме тръшна, че от тогава не съм повтарял тази простотия.

Радвам се че ще си безсмъртен вече, без да се тръшкаш...или недей се тръшка - безсмъртен си зимно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 9 часа, run. написа:

@Славянски ...в много неща още трябва да инвестираш...имаш много пропуснати инвестиции...

След като си се самоназначил  за адвокат на антиваксърите, би трябвало да знаеш че твоите доказателства в съда на обективността няма да бъдат приети.... 

Чух от един човек, прочетох в нета....всичко ти е от там...в нета има всичко и каквото искаш това можеш да намериш и да си твориш теории...

Запомни - ти не си капацитет за меродавно мнение, ти си просто човек който излишно много се рови в интернет.

Нищо лично, просто си пристрастен, което не е лошо, освен ако не подвеждаш други хора.

А ти не си пристрАстен! Аз бих се нарекъл информиран. Това за подвеждането го кажи на министъра на здравеопазването :) Прочие, хората пострадали от ваксина не са "антиваксъри", нали разбираш?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivanina
преди 11 часа, run. написа:

@Славянски

До тук, нищо друго освен анализи и квалификации...

Всички, с притаен дъх очакваме да чуем становището на капацитета run, по въпроса с ваксините.

И - да, учим се от тоя и оня, след това от интернет и има какво да покажем от наученото от неофициални учители като Алис, Боби, Славянски....( много са, да ме извинят пропуснатите имена).

Покажи ти, възпитаникът на Харвардския университет своите достижения!

• Харесвам 2
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Май само мътим водата, както обичайно. А интернет е прекалено обширна територия и да я отречеш си е безумие. Или може би да ти цитирам сайта на CDC за страничните ефекти... грешка, "нежеланите реакции"? Където много от нещата си ги пише, единствено, че ги водят доста по-редки отколкото са...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

:D Адвокатската колегия взе да се събира...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
peterstamov

Какво ви е мнението за антителата, IgG  и коластрата?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 20 часа, peterstamov написа:

Какво ви е мнението за антителата, IgG  и коластрата?

Не съм специалист, но бях гледал ей това и ми изглежда резонно: 

https://www.bitchute.com/video/VgDwWq9sUzCh/

Това е докторът:

https://www.chelseagreen.com/writer/sucharit-bhakdi-md/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

А какво мислят в Сан Диего, Калифорния. Там са демократи, не републиканци - majority rule:

They Want to Arrest and Jail All Unvaccinated Adults!

Някой да иска да ходи в Калифорния?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vency Georgiev

На мен ми се ходи пак.. тъкмо гледах архивите ми. Преди 4 години поживях няколко месеца.

Там по тия плажове има доста... да кажем изтръпнала паплач. :D 

А на анкета - "България континент ли е?" ще събереш огромен процент за Да.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Нямам желание да ходя в апокалиптична Калифорния... С това мислене на хората не е място за живеене това. Пък и земеделието отива към... контролирано събаряне. Язък, че ще удари потреблението на цял свят.

А това "нормалните" хора да са съгласни да се затварят неваксинираните по затвори и лагери говори много за т.нар. "нормалност". И ми се струва, че пред такива "дълбокохуманни" перспективи нацистка Германия бледнее ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vency Georgiev

А.. аз бих отишъл пак. Много ми допада климата. Около 25 градуса целогодишно.

Но имай предвид ,че дезинформацията и фейкнюз-а там е на светлинни години от тук. Промиването на мозъците е факт.
Много им се смях в началото с всичките им тъпи табелки - погледни на ляво; не пипай , топло е;
Обаче след 3 месеца се усещаш, че ако не ми се каже/напише, че капака на кофата трябва да се вдигне преди да изхвърлиш нещо  - не знаеш как да го направиш.
Станали са лесна и податлива маса за манипулация. 

Не ме кефи, че и ние вървим натам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ch Petrov

Последвах примера на Теди и се ваксинирах в понеделник. Без предварително записване. Pfyzer Biontech.

Вече втори ден сутрин установявам, че една моя част вече е будна.

Сериозно се замислям за след 3 седмици - след инжектирането на втората ваксина.

• Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Аз пък попаднах на този хумористичен диалог:

22-51-14-235295481_3903639939747752_4888044901683797961_n.jpg.aec9f3c33325c12d8502d03f8cf554e4.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване