Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Котарак без чизми

Храните от магазина - добрите и лошите

Recommended Posts

Котарак без чизми

От седянката се вдъхнових за тази тема, дано темата се разрастне така, че да бъде от полза... Започвам с две попадения от някакъв Т-маркет, в който се бутнах:
Шоколад TerraVita - млечен и тирамису, намален на 0,89 лв за 100 грама, иначе е 1,29 и 1,45 лв май. Полски, по етикет млечният е само с кокосова мазнина, тирамисуту е с палмова и кокосова. Тирамисуту е с добър вкус, млечният - средна работа.
Кашкавал Пастир - много приятна изненада на вкус. Опаковка от 400 гр. е  20 лв/кг, намалена от 24. 
Преди няколко дни от Кауфланд - печени чушки TAT, буркан 720 мл за 3 лв и нещо. Два-три пъти в годината ги намалят от 4,69 май. Чушките са турски, от всички купувани чушки тези са с най-добър вкус и винаги отлично обелени, което далеч не е така при българските производители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Веднага отговарям: най-големият боклук обикновено е най-вкусен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Да похваля и аз зрелият боб, от който  съм много  доволна  като вкус , бързо сваряване и отделяне на добро количество нишесте за гъстота на  ястието, също така и като  ниска цена  на промоция под 4 лв.за килограм в  Кауфланд.  Български Добруджански бял боб Статев.

  https://images.app.goo.gl/UHPbsdNEXZN4iY3M6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване