Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

jojkata2000

Краставици Южна наслада - Southern Delight F1

Recommended Posts

nela62

Обърках се. Пращам на лични. Съжалявам.

 

Редактирано от nela62

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000
преди 9 минути, nela62 написа:

Предпочитам по Еконт, защото ми е близо до в къщи и като се прибирам от работа мога да си го получа, а пощата ми е далеч. Парите не ме бъркат (поне засега). Само не разбрах аз как ще ти пратя парите. Затова ти поисках разплащателна сметка. Ако ще ме караш да ходя до пощата да ти ги пускам трябва да измислим друга схема. Тогава можеш да ми пуснеш и семената по Български пощи, но на името на съпруга ми - Александър Колев Ангелов. Той е пенсионер и ще ги получи и ще ти пусне парите. Това са двата варианта. Ти избираш.

В крайна сметка намерих Еконт, който се съгласи да ги приеме като писма и да ги изпрати за 1.80лв.Утре ще са при вас но трябва да си ги поискате в офиса, който сте ми дали Shoshy ,Nela62, Venetka и Евелина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nela62

Добре, благодаря!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Само да уточня, че едно препоръчано писмо е около 1,64 лв. или поне на мене толкова ми взеха вчера. Знам, че няма особена разлика между 1,50 и 1,64, но има хора, които искат да знаят с точност колко е. Това не им пречи да платят и много висока цена, просто и аз съм от тези, които обичат точната информация. Малко наспамих май.  :joy:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Взех си пликчето със семена и пратих сумата днес. Огромно благодаря.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000
На 28.09.2021 г. at 19:53, qn4eto написа:

 Чудесни сте. Ако може и за мен 1 пакетче. Чудех се как да се снабдя с тях.

Само да те подсетя да ми изпратиш на лични адрес и телефон на който да ти изпратя семената.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
rufo

Здравейте, на някой ще му се откъснат и от сърцето 10-тин семенца...или да направим нова поръчка за голям пакет ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пламен
преди 4 часа, rufo написа:

Здравейте, на някой ще му се откъснат и от сърцето 10-тин семенца...или да направим нова поръчка за голям пакет ??

От моето сърце могат да се откъснат. :smile:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

А бе 50 семки не са толкова много, аз ако искам 5 корена ще засея по две семки за разсад или по три директно в земята. За 5-6 лева ще си подсигуря три години - не е скъпо а и няма нужда от повече.

Май си загубих дългата краставица "No name", а "Гергана" изобщо не ми харесва поради ред причини.Тази по описание е доста добра и ми пасва на мястото за сеене. Притеснява ме, че в Япония за около 1100 семки искат $160 без доставката, а тук излиза 72 лв.

Ако има навити за нова партида бих взел целия излишък (не става дума за милиони все пак) и после шъ видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хортензия

Ако случайно решите да делите друг пакет бих се включила :smile:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Повдиг, повдиг: аз не се отказвам от горните си думи и наистина бих поделил с някого едрата поръчка. Само дето не знам от къде да я поръчам, а докато съм на село пращането по куриер ми е трудно. За съжаление куриерът струва около 50-на семки, но това е положението.

Да речем бих запазил за себе си и познати 100-на семки, за останалите ми се свиди да ги хвърлям, не толкова за парите. Ако някой в по-централен град се навие да направим комбина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000

От една седмица се опитвам да се свържа с фирмата и вчера успях.Имат налични семена от краставиците, така че който иска може да поръча и ще му ги изпратят по куриер.При интерес пишете на лични да ви изпратя телефона на фирмата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

@jojkata2000 Интерес! Моля да ми пратиш данните на лични, защото...

Обаче продължавам да искам помощник в някой по-голям град, поне на половина да ги поделим...

Или на срещата на форума, на която няма да присъствам?

PS понеже всичко поскъпна драстично, да не би вече да става дума за 272лв?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Titi86

Здравейте! Ако някой прави поръчка за краставици Southern delight F1, бих желала да се включа с 30 броя семена. Майка ми издирва сорта от доста време. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Вискяр ли го е нарекъл Южна наслада?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Просто се превежда така. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

аха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Denitsa

Здравейте, дали някой има излишни 10-тина семки от този сорт за продажба/или подаряване? Години наред родителите ми отглеждаха само него, но по стечение на обстоятелствата го загубихме. Благодаря! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Panik

Я да ви питам...някой има ли вече растения с по 1-2 истински листа от тия краставици? При мене тръгнаха по късно от Тейсти Гриин (Саката), и се развиват по-хилави. И най-вече...това което ме притеснява е че листата имат едва доловима (може и да си въобразявам) шарка като тия дето им правят вирусите. Не съм снимал, а и на снимка не знам дали ще се види. Та...някой има ли лични наблюдения?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

При мен имат, но утре вечер мога да ги снимам. По- трудно тръгнаха и са по- хилави, но и на студено ги държах. Сега са на топло. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване