Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

jojkata2000

Краставици Южна наслада - Southern Delight F1

Recommended Posts

alys

:joy: Изобщо не очаквах да се разпределят като топъл хляб. Сега преразпределям дори. Боби, ще ти отделя от моите малко и ще можеш да ги опиташ. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000

Семената са вече тук!Ако има още желаещи и не можете да се разберете може да намалим количеството по 40 семки и да ги направим 25 пакетчета - цената на пакетче обаче се запазва :joy:

Шегувам се..... ще станат 25 пакетчета по 40 семки всяко на цена от 2.88лв

Довечера ще ги разфасовам така че пишете.

 

20210929_110724.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Жожка, моите не ги разпределяй в отделни пликчета, аз ще взема пликчета и ще ги разпределя. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Panik

и на мене 5-10-20 ще ми стигнат...мога да споделя/подаря на някой от софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евелина

На мен 40-семково пакетче ми стига. Ще дам тук на приятели с дворни градини. Ако има някой съфорумец от Кюстендил, който до момента си е мълчал - сега е момента да се обади ;-) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000

Димо33 - 1бр

Nela62 - 1бр

Ру - 2бр

Alys - 8бр

Qn4eto - 1бр

Shoshy - 1бр

Пламен - 1бр

Евелина - 1бр

Panik - 1бр

Пакетчетата са по 50бр.

Едно пакетче от моите мога да дам на Venetka, а Боби доколкото разбрах се е разбрал с Алис да му даде.

Тези, които са от София мога да им ги закарам безплатно другата седмица на удобен за тях адрес.За провинцията мога да ги изпратя и по пощата в плик за по-евтино.Моля всички, които са се записали да ми изпратят адрес и телефон на лични, за да се разберем как да ги получат.

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000
преди 3 часа, alys написа:

Жожка, моите не ги разпределяй в отделни пликчета, аз ще взема пликчета и ще ги разпределя. 

Късно е.....няма обратен път назад....късно е.... разпределени са вече....:mrgreen:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Аз поисках едно или две пакетчета.  Виждам, че са ми разпределени две. При положение, че желаещите се оказаха повече, спокойно може за мен да е само едно, а другото да се даде на който го иска. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys
преди 1 час, jojkata2000 написа:

 

Едно пакетче от моите мога да дам на Venetka, а Боби доколкото разбрах се е разбрал с Алис да му даде.

По-точно, аз обещах на Боби да му дам от моите семена, за да ги опита. Остава в сила предложението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ако няма желаещи за второто пакетче на Ру, аз мога да го взема (имам на кого да дам). :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 10 часа, alys написа:

Изобщо не очаквах да се разпределят като топъл хляб. Сега преразпределям дори. Боби, ще ти отделя от моите малко и ще можеш да ги опиташ. 

 

преди 3 часа, alys написа:

Ако няма желаещи за второто пакетче на Ру, аз мога да го взема (имам на кого да дам). :) 

 

преди 4 часа, jojkata2000 написа:

Alys - 8бр

E ти ме уби :D Не очаквах вика :D Изумен съм, че изобщо за Жожи остана нещо!!! :D :D :D Благодаря в аванс!

 

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ми те не са за мене всичките. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Добре, благодаря ви мили хора. Минавам на лични за адрес.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000

Честно казано Боби не съм сигурен дали останаха за мене....май и аз ще искам от Алис...

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000
преди 19 часа, Ру® написа:

Аз поисках едно или две пакетчета.  Виждам, че са ми разпределени две. При положение, че желаещите се оказаха повече, спокойно може за мен да е само едно, а другото да се даде на който го иска. 

Вече си с едно.Другото отиде при Алис.Пиши на лични как да си го получиш

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Още не сме оскубали тазгодишните корени краставици, а вече ще съм се сдобила със семена за нова реколта и то купени. Спиди Гонзалес ряпа да яде!!

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 20 часа, jojkata2000 написа:

Тези, които са от София мога да им ги закарам безплатно другата седмица на удобен за тях адрес.

Това важи ли все още? Ако да - достатъчно е на един от София да закараш всичките пликчета и после ние ще се оправим... Примерно да минеш към офиса на @Panik;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000
преди 4 часа, Ру® написа:

Това важи ли все още? Ако да - достатъчно е на един от София да закараш всичките пликчета и после ние ще се оправим... Примерно да минеш към офиса на @Panik;)

Твойто и на Panik ще ги занеса при него.Ще си го взечеш от Panik утре или понеделник ще видя как ще смогна

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jojkata2000

Здравейте отново.Не си спомням с кой говорих по телефона (май с Shoshy) и искаше да изпратя семената по Еконт като "писмо до поискване" на цена 1,80лв.

Минах през три офиса на Еконт и на трите ми отказаха с различни мотиви и ми казаха, че могат да го изпратят само като пратка на цена 4,50-5,00лв.

Та въпроса ми е към Shoshy ,Nela62, Venetka и Евелина искате ли да Ви ги изпратя с Български пощи като препоръчано писмо на цена 1,50лв или като обикновено писмо за 0,75лв или по Спиди за 3,60лв или държите на Еконт?

Ако може Qan4eto и Пламен да ми изпратят на лични данните си и как искат да им ги изпратя, че още не са се свързали с мен.Благодаря

п.п.

Alis, Panik, Ру и Димо 33 вече са ги получили. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Сериозно действаш. :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване