Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Dilyan Bakalski

Семена от Малагьета за семена от Оранжев български морков

Recommended Posts

Dilyan Bakalski

Предлагам семена от люта чушка Малагьета в замяна за семена люта чушка Оранжев български морков.

1005664939_IMG_20210115_2216037022.thumb.jpg.3aab1cc97bbb6fc9efb61817cdad6db0.jpg

за лютите чушки Malagueta pepper, capsicum frutescens (Tabasco) - след проучване разбрах че се казва така, иначе я гледам от няколко години и я знам като италянската чушка. За 15 години израстват като храст 1,5 м висок. Семената с които се сдобих са от дълго отглеждано разстение с много последователни поколения - 100% натурален сорт, не са хибрид, а приятеля който ми ги даде каза че са докарани от Италия преди много време.

Лютостта им е регистрирана по скалата на Сковил към 50 000-100 000 SKU, с 1 чушка изяждам една паница манджа, много са люти с остър послевкус на стомана (поне така усещам вкуса им по мои разбирания). Самите чушлета са 1-2 см дълги и преминават от зелено-през тъмно пурпурно със зелено и оранжево докато станат изцяло червени - тогава и са най-зрели. 

предлагам семена от малагьета и за покупка - обява, понеже храстчето което гледам е все още на 3 годинки имам ограничени количества...

.

 

 

 

peppers-seeds-malagueta-pepper-of-brazil-pimenta-malagueta-heirloom-chili-pepper-organic-red-hot-chili-great-in-container-2_931x700.jpg

Screenshot_20210115-215347.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кукумир

Здравей. Пусни ми на лично един адрес и ще ти пратя семена за Български морков. Пиши и с кой куриер искаш да ти ги пусна, ако има значение. Предполагам знаеш, че до офис би ти излезнало по-евтино ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Здравей Dilyan Bakalski,

Мога да предложа aji lemon/ lemon drop, червено Хабанеро, ямайска чушка гъба и още едни дребни червени, които в началото са черни, после стават зелени и накрая червени, чието име не си спомням.

https://photos.app.goo.gl/waEnxg6VSV7ewBH5A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване