Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Красимир Михайлов

Градина КраМар, натурални зеленчуци, Храброво

Recommended Posts

Красимир Михайлов

Аз съм Красимир Михайлов, и сега си купих имот на село, в село Храброво, до Провадия. Бих определил себе си като downdrifter.  Намерението ми е да живея на село и да се издържам само от продукцията от имота, т.е градината. Засега градината е в проектен стадий. Основната идея е 3 оранжерии, едната от които да е разсадно и всичко да се върти около тях.

Редактирано от Красимир Михайлов
  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Простете невежите, какво е downdrifter. 

Добре дошъл!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Астрала

Добре дошъл. И аз имах подобна идея само че със овошки да се занимавам.. но не се получи по план.

Аз съм от София, но живея в малко село близо до Пловдив вече 12 години. Имотът е наследствен, но аз инвестирах много в него, над 70 хиляди лв, направих основен ремонт - покрив, стаи , баня и т.н. Ами мисълта ми е първо трябва да инвестираш много пари в ремонти (Освен ако не си купил нова къща). по-добре да беше купил земя отнякъде, евентуално да засадиш орехи. 

Не искам да те отказвам но как ще изглежда реализацията на продукцията ви в бъдеще, или се надявате да имате късмет?

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Добре дошъл, Краси! С оранжерии и зеленчуци може да се изкарват пари, но това за мен не е downshifting, а интензивно земеделие и много труд. Но не се отказвай, а действай смело!

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Красимир Михайлов
На 30.12.2023 г. at 20:06, Миленка® написа:

Простете невежите, какво е downdrifter. 

Добре дошъл!

Отишъл на по-спокоен живот с по-малко цивилизационни удобства - най-общо казано :-)

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Красимир Михайлов
На 30.12.2023 г. at 22:57, Астрала написа:

Добре дошъл. И аз имах подобна идея само че със овошки да се занимавам.. но не се получи по план.

Аз съм от София, но живея в малко село близо до Пловдив вече 12 години. Имотът е наследствен, но аз инвестирах много в него, над 70 хиляди лв, направих основен ремонт - покрив, стаи , баня и т.н. Ами мисълта ми е първо трябва да инвестираш много пари в ремонти (Освен ако не си купил нова къща). по-добре да беше купил земя отнякъде, евентуално да засадиш орехи. 

Не искам да те отказвам но как ще изглежда реализацията на продукцията ви в бъдеще, или се надявате да имате късмет?

Само крайни клиенти - мизата ми максимум 30 семейства да снабдявам със зеленчуци.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване