Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

lidiq
Публикувано (Редактирано)

Здравейте, какви са условията за писане в седянката?

Редактирано от lidiq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
Отговорено (Редактирано)

Здравейте! В смисъл, че не ви разрешава ли? Мисля, че не допуска нови потребители известно време? @Боби Димитров

Редактирано от Славянски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

След регистрация, човек влиза в група "Нови градинари" автоматично. Тази група е филтърът ни против спам и недобронамерени потребители. Членовете в тази група не могат да пишат в седянката, а мненията им по форумите минават през одобрение.

Обикновено след 10-20 мнения си проличава кой е сериозен и ръчно ги местим в група "Градинари", която вече дава достъп до седянката.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Лидето не може дори да чете форума. Писах в седянката. Тази тема аз я пуснах, когато й направих регистрация на lidiq. След чистене на кеш, бисквитки и подобни, тя е успяла като гост да влезе за известно време и след това системата я е изхвърлила. Изписва й, че няма достъп до този сайт. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

От Седянката

Hristo Pavlov Така сега проверих и наистина на домейна са куци отговорните сървъри ns1.just-adm.com. и ns2.just-adm.com.
При проверка тук - https://dnschecker.org/#A/bezmotika.com се вижда, че на доста места не се резолва домейна и от там и идва проблема. Каквото и устройство да вземе и на точно тази мобилна клетка като се закачи, където се е вързала, ще и дава същото.
Шансът да се оправи е да си набие в хостовете запис bezmotika.com към 185.31.122.230, но доколкото знам на мобилните ОС-и това не е позволено. Другото по-правилно нещо е шефът на bezmotika.com да му смени NS сървърите на домейна с по-читави. Ето например само motika.com как се резолва от всякъде без проблем https://dnschecker.org/#A/motika.com

@Гого

  • Харесвам 1
  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Изчаках да минат 2-3 дни след смяната на вториа днс. Уж се резолва отвсякъде вече, но ме съмнява да е от това в случая.

Алис, метни ми ип адреса на приятелката ти да проверя дали не съм го блокирал в групата на някой спам бот. :)

  • Харесвам 1
  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Утре ще я питам за IP адреса. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

@Гого, изпратих на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване