Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

gali772

Търся хеномелес Yukigoten и хеномелес Geisha girl

Recommended Posts

gali772

Търся да закупя хеномелес Yukigoten и хеномелес Geisha girl (може и Cameo) за предпочитане да са вече цъфтяща възраст.

Има ли тук във форума някой който  предлага за продажба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Имам Yukigoten и Cameo, но не съм ги размножавал. Вземахме ги от Франция преди четири години. Един полски разсадник, от който правим ежегодни поръчки, предлага Cameo - евентуално за наесен. Към 9 лв. е, немалко растение:

https://www.szkolka-rudniccy.pl/pl/rosliny-owocowe/406-pigwowiec-okazaly-cameo-chaenomeles-speciosa.html

Бих могъл да пробвам някой отвод, ако Ви се чака. Но, дори да стане, ще е дребно. Толкова ли ги няма у нас?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gali772

Аз съм нов човек във форума ще следя за да не изпусна когато правите поръчка за да се включа.

Питате толкова ли ги няма? Отговарям -няма ги.Има четири вида ,които се предлагат масово,но не са кичести,както сортовете които съм споменала.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 39 минути, gali772 написа:

Аз съм нов човек във форума ще следя за да не изпусна когато правите поръчка за да се включа.

Ами ще гледам да Ви тагна наесен, ако имаме поръчка. В интерес на истината, един познат поръчва наскоро от въпросния разсадник и имаше място за още неща, но примерно седмица по-рано беше. Та малко закъсняхте. Нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gali772

Ееех жалко,че съм изпуснала.Ще чакам тогава.Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване