Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Hristo Uzunov

Подарявам семена

Recommended Posts

Hristo Uzunov

Подарявам семена от домати, пипер микс и лют стаен, латинка, невен, праз, лучена трева, царевица Хопи пинк. Някои са домашни, други купешки. Пращам с Еконт.

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Cucurbita Maxima

Христо, извинявай, че не е по темата, но може ли за киваното да разкажеш нещо - кога се сее, как се гледа? При мен е късно вече за повечето неща да сея, за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Uzunov

Аз само съм чел за него и знам че е като краставиците, обаче пише че вегетацията е по-дълга и е хубаво да се прави разсад. То и аз навлизам в пермакултурните практики и принципно искам многогодишни растения да гледам, но понеже за Киваното пише, че бодливите му краставици могат на стайна температура да се съхраняват цяла зима и най-вече това искам да видя дали е така, защото също търся растения, които да мога да ям зимно време...та ще опитам :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аспержите какви са и колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Uzunov

Още не са взети, но са обещани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пламен Владимиров

Каква е тази царевица? За варене ли е? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване