Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Краси Каменов

поръчка от Полша на Amelanchier

Recommended Posts

Краси Каменов

здравейте

пускам  темата за тези които  имат познати в Полша  и могат да купят  и изпращат от там    .

В момента  разпродават  залежали бройки от Amelanchier  на цена 50ст  ,  минимум 100бр. ето и обявата 

https://www.olx.pl/oferta/swidosliwa-CID757-IDCs7tS.html#a1876f5406

https://www.olx.pl/oferty/q-świdośliwa/  и на някои други производители , но те имат само  1 сорт,  докато  този в първия линк  пише че  имат от 7 сорта

 . важи до края на месеца  и след това цените са други

на мое запитване ми отговориха че не изпращат в чужбина . затова ще трябва човек от там да ги купи с техен куриер и да ги препрати  с Полската поща  или  друг начин.

ако има някой познат  - да се обажда и да даваме парите ,   

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Здравей, Краси, и добре дошъл във форума. Става дума за амеланхиер алнифолия (западноканадска игра). Цената наистина е смешна. Аз нямам човек в Полша, но паричен превод дотам не е проблем да се направи. Такива растения стават и за жив плет, предвид цената.

Ние поръчвахме от разсадника Rudniccy  и транспортът до 30 кг беше 29 евро. А това са растения на гол корен, т.е. нищо не тежат. То дори в контейнери е изгодно от другите, но пък само един сорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Имам  една канадскоа ирга. Бавно расте. Мога да се включа в поръчката ви, за да набавят бройките. Поляци познати нямам, с това, за съжаление , не мога да  ви помогна.

Аз познавам разсадник в Полша , от там поръчвахме колективно Растенията  хубави идват.Стриктни са.

http://szmit.pl/ru/

Не намерих в каталога им цените.

 

Тази оферта, май,  за поръчки на дребно, не за колективни:     szmit_vesna2020.xls

Ако някой се навие да прави там поръчка. то се включвам.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Не вярвам някой тук да тръгне да прави поръчка, предвид колко ирга внесохме от Рудника... Но да кажа и аз добре дошъл на Краси, ще се радвам, ако се включи по темите :)

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 11 минути, Боби Димитров написа:

Не вярвам някой тук да тръгне да прави поръчка, предвид колко ирга внесохме от Рудника... Но да кажа и аз добре дошъл на Краси, ще се радвам, ако се включи по темите :)

 

Ние поръчахме основно от френските. Но тая цена няма кой да я бие. Може Кошияма да се заинтересува. Аз бих взел още бройки, колкото да стане поръчката, но организацията е малко сложна. Интерлогистика пишат 72 лв. за голяма пратка от там (60 + 12).

Алина, а този другия разсадник - това е съвсем друга тема и оферта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване