Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

VIGe

Кетчуп

Recommended Posts

Жоро

Ако е това изглежда супер. Ако не изхвърля люспите, а ги мели, е по-добре от блендер действително. 

https://m.emag.bg/mesomelachka-zelmer-2000w-2-5-kg-mini-3-sita-pristavka-za-domati-bjala-zmm5580w/pd/DXF4BDBBM/

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

Такава мелачка, само че на Bosh имам и аз, но блендера е 1600 W, с голяма кана и е сравнително тих. Не е като да ги сложим с колците (с глас се смях :D), но пак е сравнително удобно. Пробвала съм и с двете - с блендера е по-бързо, лесно, чисто, не се губи количество, но лютеницата я харесвам едро смляна, та тогава някой се цапа на машинката, за всичко останало с домати, ползвам блендера.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Лютеницата ми е не просто едро мляна, а кълцам печените чушки със сатъра :D И съседът, мислейки, че начукваме пържоли, звъни и пита да носи ли виното :D :D 

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 5 минути, Миленка® написа:

Лютеницата ми е не просто едро мляна, а кълцам печените чушки със сатъра :D И съседът, мислейки, че начукваме пържоли, звъни и пита да носи ли виното :D :D 

Миленко, м'ч'то'туй за другата тема.. ахахахах..

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

За пържолите? ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

15 кг за 3 минути

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване