Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

jojkata2000

Ремонтантни (целогодишни) ягоди

Recommended Posts

Боби Димитров

Аз вече грабнах няколко коренчета и дори бих казал, че доста от тях презимуваха, може би повече от половината дори. Ако някой ще се вижда с адаша, може да награби повече, че среща идва :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bore
преди 5 часа, Боби Димитров написа:

Аз вече грабнах няколко коренчета и дори бих казал, че доста от тях презимуваха, може би повече от половината дори. Ако някой ще се вижда с адаша, може да награби повече, че среща идва :)

Кога ще е тази среща?

Иначе аз другата седмица по всяка вероятност ще съм ангажиран, тъй че ще го оставим за по-другата седмица. Между другото, на 3 март (неделя) има събитие за размяна на семена и фиданки в Градина О'Беля, на което смятам да присъствам. Може там да направим раздаването, ако ви е удобно. Информация за събитието: https://www.facebook.com/events/712689241005489/ 

@Ру® @Любо Д

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Обикновено е нещо в посока края на март-начало на април. Гледаме да е хубаво времето като цяло и да не е прекалено късно (когато всичко се е развило) и да е преди събитието в Елин Пелин (което е най-голямото в България). Добре си дошъл :) Още не съм я измислил тая година кога ще, обявявам я като има прогноза, демек началото до средата на март.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rossitza Tsonkova
Отговорено (Редактирано)

Ще следя за срещата. В поляната имам подивели ягоди от незнаен сорт, но между маточините раждат добре и като ги преместя на нова мулчирана леха си плододават. Ако някой иска, ще гледам да извадя. 

Редактирано от Rossitza Tsonkova
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bore

Колеги, хайде на ягодките. Ако ви е удобно в неделя на Фестивала в Обеля. Ако не, дайде някакво друго предложение.

@Ру® @Любо Д

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

@Bore, благодаря за предложението, но всеки четвъртък вечер си отивам на село до понеделник-вторник вечер, а събота, неделя и в почивни дни използвам малкото свободно време за работа по градината... Само от вторник до червъртък вече съм в София за лично поемане на разсад.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 1 час, Bore написа:

Колеги, хайде на ягодките. Ако ви е удобно в неделя на Фестивала в Обеля. Ако не, дайде някакво друго предложение.

@Ру® @Любо Д

Аз бих могъл да дойда за малко в неделя около обяд...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д
преди 17 минути, Ру® написа:

Аз бих могъл да дойда за малко в неделя около обяд...

Можеш ли да вземеш и за мен пък да се видим през седмицата из София, ако имаш възможност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 2 минути, Любо Д написа:

Можеш ли да вземеш и за мен пък да се видим през седмицата из София, ако имаш възможност?

Мога, стига @Bore да даде,че не се сещам в момента какво мога да му предложа в замяна... ;)

@Bore, имаш ли нужда от нещо? Семена от домати примерно? 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

@Bore, дай някакъв телефон (може на лични), за да се намерим в неделя!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

@Любо Д, взех ягодите (мерси, @Bore!).

Има 3 саксийки за теб и 3 за мен. Обади се като си в София, да се разберем да ти ги дам!

 

20240303_144436.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bore

Ще има още малко бройка от ремонтантните при последното прореждане. Ще донеса на срещата, ако успея да се класирам :)

 

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване