Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Музикална илюстрация за 2023

Recommended Posts

РозмариН

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

Честит празник, безценни приятели градинари!

:smile:

.... И не забравяйте...., че..... КАКВОТО ПОСЕЕШ....ТОВА ЩЕ ПОЖЪНЕШ!

   :mrgreen:

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Не мисля, че за форум системата има някакво значение колко линка към тубата са в пост... Но първоначалната идея на тази тема далеч не беше да замести радиоефира на радио Енержи с масирано непрестанно излъчване на So 90ies :D Замисълът беше да споделяме специални за нас парчета, нещо, което резонира и вероятно е малко познато на аудиторията - начин да чуем нова музика, която знаем, че е специална за човек от форумите ;)

"Блъскам просто за архива." може да е по-удачно да се случва в личен блог, или публикувано като статус на личната стена - просто давам идеи ;) 

  • Харесвам 2
  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН
преди 4 минути, Боби Димитров написа:

Не мисля, че за форум системата има някакво значение колко линка към тубата са в пост... Но първоначалната идея на тази тема далеч не беше да замести радиоефира на радио Енержи с масирано непрестанно излъчване на So 90ies :D Замисълът беше да споделяме специални за нас парчета, нещо, което резонира и вероятно е малко познато на аудиторията - начин да чуем нова музика, която знаем, че е специална за човек от форумите ;)

"Блъскам просто за архива." може да е по-удачно да се случва в личен блог, или публикувано като статус на личната стена - просто давам идеи ;) 

БЛАГОДАРЯ, за обратната връзка, колега:yum:

ОБЕЩАВАМ да, оптимизирам, коригирам и ъпдейтна. Просто.... технологичен процес. Никой не е съвършен, а и не съм професионалист, МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ.:smile:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Това, което пускаме тук със сигурност е специално за нас самите :) Поне аз обикновено използвам темата вместо букмарк в Youtube. Като допълнение на идеите на Боби, Абарис е направил тема "Абарис tube" и си я пълни. Мен не ми пречи да се ползва темата като радио, всяко радио има копче on/off. Може и тема Радиото на 2023, е сега ми хрумна.
За форумната система със сигурност, от един далечен момент нататък, е по-леко да обхожда по-малко записи в базата от данни. Понеже един пост е един запис, за системата е по-добре всички линкове да са събрани в един пост. Но за градинарите е по-пригледно линковете да са разделени по един в пост, дори 50-60 поста, които евентуално могат да се натрупат, са незначително увеличение.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

За празника:

 

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена. Нямаш право да коментираш в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване