Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Panik

Пускам тема "Маркучи" понеже ми трябва нов маркуч, а не знам къде да питам :) Стария 3/4 цола почна да се цепи там където е лепен фабрично (по дължина) след около 12-15 години вярна служба. Някой може ли да препоръча марка/вид 3/4 маркуч? Цената не е от първостепенно значение (макар да е важна). Държа да е колкото се може по устойчив на пречупване (старуя от това страдаше). Също готовите разфасовки по 25м не ми вършат работа...трябва ми 30+

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мечта

 

преди 5 минути, Panik написа:

Пускам тема "Маркучи" понеже ми трябва нов маркуч, а не знам къде да питам :) Стария 3/4 цола почна да се цепи там където е лепен фабрично (по дължина) след около 12-15 години вярна служба. Някой може ли да препоръча марка/вид 3/4 маркуч? Цената не е от първостепенно значение (макар да е важна). Държа да е колкото се може по устойчив на пречупване (старуя от това страдаше). Също готовите разфасовки по 25м не ми вършат работа...трябва ми 30+

Ние си поръчахме този и сме доволни  https://www.onlinemashini.bg/gradinski-marku4-fiskars--50-m-3-4--/38934

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

От доста години ползвам маркучи на гардена, и никой не е дал фира. Зимуват си навън.
Ето това е твоят маркуч, ако решиш да вземеш от марката:

https://www.e-gradina.bg/bg/upravlenie-na-vodata/gradinski-markuchi/gardena-markuch-comfort-flex-19-mm-3-4-18055-20

Не се прегъва. По цялата си дължина има реснички, които си пасват с бързите връзки и няма  измъкване. Power Grip го водят.
 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Този Powergrip съм го виждал и ползвал в градината на комшии с пари, озеленителите го бяха донесли :) Полвин цол, с макара, 25 м мисля. Много добро поведение, особено предвид, че по-тънките се смърсяват още по-лесно. Заслужава си!

Към момента ползвам един, купуван от квартална железарация, 20 метра 3/4 цола на 1 лв/м, преди 8 години :D За щастие не се налага да се мести много, та прегъването не е драма. Като сдаде багажа, вероятно ще лиша някого от абитюрентски бал и ще си взема Гардена!

  • Ха-ха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Jimmy Stoikov

Миналата година пролетта вземах един Fiskars 50м на 3/4, не съм  доволен, тежък,  до края на лятото се деформира(изду) в края до бързата връзка. 

Между другото се оглеждам за стенна масивна макара, ако не намеря ще си направя сам най-вероятно, защото никъде не се предлага за 50м на 3/4 маркуч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване