Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща в София, 2020

Пролетна среща на Без Мотика, 2020  

13 гласа

  1. 1. Кога предпочитате да бъде срещата?



Recommended Posts

Боби Димитров

Аз няма да успея да се вместя. В период на силна семейно-домашна ангажираност съм. Иначе вратите ни са отворени, ако някой пътем нанякъде реши да се отбие.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Ако живо и здраво , то  следваща година  каня  унашето село, варненско върху хълмовете. Ще правим шашлък на огъня на поляната. Ако ще се съберат много, то  с палатките или спалните чували))) за сп.чувалите има подслон, иначе къщата ни все в веченремонт..))))))))))))))))))))))))))))))) Лукс няма, но свобода колкото щеш. Само паяжинете в къща, няма да броите. Паяците  в градината колкото щеш, отбиват се и в къщата.)))). 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 40 минути, Варела написа:

@Миленка® , @Любо Д , @min-4o другите желаещи.. последно събота или неделя?

За мен няма значение.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евелина

И аз бих искала да дойда, но ще трябва да съгласувам нещата вкъщи, а и ще трябва да ползвам междуградския автобус най-малко до София (с маска там?). Цяла година не съм пътувала никъде и взе да ми писва :) . Не знам дали ще се получи, ама да декларирам намерение :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 17 минути, Миленка® написа:

Обещавам да не се реди дувар и да не се копат дупки за стълбчета. :D :D

А аз бях абсолютно сериозен за щилката дупкопробивачка.. двамата със Сашкича от Фиданото, от 9:30 за 3-4 часа, пробихме 20 дупки в чернозем-като-цимент.. до 16 часа опънахме и 2 реда бодлива тел..

Мога да я взема и да насвяткаме дупките, но трябва да полееш с по една кофа където ще се копае и да насложим коловете, че инак ще се запълнят при първия дъжд..

Има два свредела ф10 и ф20 см.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Добре, ще проверим в склада дали има стълбчета в такъв случай. На какво разстояние се поставят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Зависи от мрежата, ако е бодлива тел може и по-на-рядко.. но иначе при по-големи разстояния ажурната мрежа увисва = прави "корем".. 

Примерно от 2,5 до 4 метра..

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За плетена мрежа от тел под 2 мм не препоръчвам над 2,50 между колове. За заварена мрежа с 2 мм, може и 3. За 4 метра вероятно ще трябва арматурна мрежа, каквато е едната наша ограда.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Аз съм за събота.

преди 22 часа, Варела написа:

@Миленка® , @Любо Д , @min-4o другите желаещи.. последно събота или неделя?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Моя милост също проявява интерес, ако одобрите.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Е то няма одобряване на милости, който реши, идва. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 2 минути, Миленка® написа:

Е то няма одобряване на милости, който реши, идва. :)

Ти куче нямаше ли по едно време? За котарак без чизми може да е опасно? Да предупредя само :)

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Тц, 6 котки храня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Значи ще дойда. За съботата съм. Имам едно свободно място в колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Събота съм на линия.. с Митачето, значи има още 2 до 3 места в колата.. багажника ще е пълен с щилката-дупкопробивачка, та ако @Миленка® вземе от @Боби Димитров моята поръчка от Рудника ще е супер..

@min-4o ще ти нося 2те баубау, а ще те вземам ли и от къде?

Някой друг попътно да съберем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евелина

Аз няма да мога да дойда :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 12 минути, Варела написа:

Събота съм на линия.. с Митачето, значи има още 2 до 3 места в колата.. багажника ще е пълен с щилката-дупкопробивачка, та ако @Миленка® вземе от @Боби Димитров моята поръчка от Рудника ще е супер..

@min-4o ще ти нося 2те баубау, а ще те вземам ли и от къде?

Някой друг попътно да съберем?

На работа съм в петък, така че ще съм в София. Освен ако не ти се идва до горе нарочно, може на връщане да ме оставиш, но да го измислим, за да знам дали и аз да взимам растения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 12 минути, min-4o написа:

На работа съм в петък, така че ще съм в София. Освен ако не ти се идва до горе нарочно, може на връщане да ме оставиш, но да го измислим, за да знам дали и аз да взимам растения.

Става да те вземем от София и да те върнем до село.. само не трябва много да се замотаваме за тръгване на обратно, че до към 6-7 вечерта е хубаво да сме се прибрали.. а ние ще се целим като закусим и да тръгваме от Пловдив.. нещо около 8:30 до към 9 най-късно.. и ще сме при Миленка около обяд..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ъпдейт от днес.. освен Митачето ще взема и Марто.. да оставим Софи да се порадва на един пълен ден сама в ателието.. така че мога да взема 1 нормален човек на предната седалка + 1 кльощав и със здрави нерви между дзверчетата на задната седалка ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване