Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

alys

Споко, ще ти отделим семенца, само трябва да дадеш знак през декември, примерно, когато работата е намаляла. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Petar Kirov
преди 2 минути, alys написа:

Споко, ще ти отделим семенца, само трябва да дадеш знак през декември, примерно, когато работата е намаляла. 

Ще бъда много благодарен :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 1 час, alys написа:

Без да опиташ, няма как да се осланяш на опита и вкуса на другите.

С това съм много съгласен, прекалено различни сме всички, за да има общ вкус - то затова и има толкова сортове домати я! :) По-горе мернах нещо, че не някой не бере черитата - докато на нас това ни е основна реколта, все пак тая градина се гледа за децата и те са основните консуматори, а те предпочитат черита. Затова и слагаме 10-12 сорта различни. 

И с на Ру мнението съм съгласен, че екзотичните сортове, като тия от снимката му, са много по-интересни, а често и по-вкусни, от обикновените. Освен това, няма от къде да си купиш ББС или Черен ананас, докато пазарът е залят с Розова магия...

преди 20 минути, alys написа:

само трябва да дадеш знак през декември

Еее декември, чакай сега :D стига с тия дългогодишни и целенасочени опити да прецакаш обмена на семена, като пратиш всичко на всички 3 месеца по-рано от срещата :D:D:D

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Petar Kirov

Много далеко се събирате. Аз с тоя малкия не знам как ще изтърпи до София...:) А това за черитата го писах аз. Тази година слагам няколко по едри, та да видим. Може би малкия като поотрасне ще започне да ги мели, макар да ме мързи да ги бера такива дребосъци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

За тези по-далеч от "центъра", има поща и куриери. С Боби се видяхме един път преди миналата нова година и оттогава са ми семената. Среща на такова разстояние в определен ден е сложно...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване