Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Боби Димитров

Буркани

Recommended Posts

Боби Димитров

При мен по различни линии се стичат потоци от буркани. Използвани, но чисти (мити). Всякакви вместимости. Винтови капачки. Често има и шишета, също стъклени и мити, с винтови капачки.

Когато наличното ми пространство се изчерпи, използвам кофите за стъкло и метал наблизо. Но ако мога да помогна на някого, който има нужда от буркани, ще се радвам да намалим отпадъка.

Към момента съм приготвил над 100 буркана несортирани (микс обеми) за хвърляне. Имам и още към 100тина сортирани, различни размери, като най-основно сортирам 212, 370, 580 и 720 мл (последните три с голяма винтова капачка). Имам и шишета 750/1000 мл някакви.

Следващата сряда ще пълня кофата, а по-натам ще пиша когато имам отново насбрани буркани, тук в темата.

Бурканите се намират в склада ми в жк Лагера и най-удобно е да се вземат в сряда, но при уговорка може и друг ден, стига да ходя до София.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване