Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

kokorko

Парафинена лента за присаждане / Групова поръчка

Recommended Posts

kokorko

Ще пробвам, но не знам колко ще му е голям колета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Те са дребни тия ролки. Пробвай, пък каквото излезе. Транспортът за един пакет и за два едва ли ще е много различен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
greenn

Аз също бих взел една ролка ако остане.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ако не стигнат са всички желаещи, аз бих дал едната моя на друг. @kokorko има ли някакъв напредък с поръчката? Колко ще бъдат ролките в крайна сметка?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko

напредъка е ,че го помолих ако има място да поръча още една кутия, ама дали и кога...:smirk:

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko

В крайна сметка са поръчани и са 3 кутии:smile: :

 

image.png.799616d8c8623af79429473acdeefd31.png

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Брей, че и данъкът отгоре отделно от цената. Браво на американците. А не е и малък данък - към десет процента. Ама какво да се прави... Ще трябва да прекалкулираме. Идва на 5,46 долара на ролка.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko

Колета с лентите са изпратени преди седмица ,може скоро да имаме положителен резултат

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko
Отговорено (Редактирано)

Ииии най-после са в ръцете ми:) Една бройка от лентата излиза 11лв.,, има 3 кутии х 6бр. в кутия = общо 18бр.  На кой да пращам ,с някой може да се срещнем в Сф , за да избегнем куриерски такси. Нядавам се всички да останем доволни :love:

аааа и ако изпращам по куриер мога да добавя и калеми от шандудията

Редактирано от kokorko
  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Pavlov
преди 23 минути, kokorko написа:

Ииии най-после са в ръцете ми:) Една бройка от лентата излиза 11лв.,, има 3 кутии х 6бр. в кутия = общо 18бр.  На кой да пращам ,с някой може да се срещнем в Сф , за да избегнем куриерски такси. Нядавам се всички да останем доволни :love:

аааа и ако изпращам по куриер мога да добавя и калеми от шандудията

Може ли на мен? 

Имам и няква мъжка черница дето не ражда, ама подозирам, че ако я направя да ражда и жена ми ще ме убие, защото е точно до една пътека и стълбище и ще прави свинщина под нея. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko

Може Христо, дай адрес и ти пращам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 10 минути, Hristo Pavlov написа:

Имам и няква мъжка черница дето не ражда, ама подозирам, че ако я направя да ражда и жена ми ще ме убие, защото е точно до една пътека и стълбище и ще прави свинщина под нея. :)

Слагай бяла и не цапа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Pavlov
преди 25 минути, Славянски написа:

Слагай бяла и не цапа.

Мисля да си го спестя това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Pavlov
преди 34 минути, kokorko написа:

Може Христо, дай адрес и ти пращам

Ако си в източната част на София и не ти пречи, мога да мина да го взема. Иначе до офис на спиди или еконт. Кое е по-удобно за теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko
преди 1 час, Hristo Pavlov написа:

Ако си в източната част на София и не ти пречи, мога да мина да го взема. Иначе до офис на спиди или еконт. Кое е по-удобно за теб?

Студентски град съм и аз мога да мръдна до удобно за теб място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Pavlov
преди 1 минута, kokorko написа:

Студентски град съм и аз мога да мръдна до удобно за теб място.

А ти ще мърдаш. Не стига, че от оня край на света ги достави. Ще мина да си ги взема. На лично ще ти пиша. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пламен
преди 12 часа, kokorko написа:

Ииии най-после са в ръцете ми:) Една бройка от лентата излиза 11лв.,, има 3 кутии х 6бр. в кутия = общо 18бр.  На кой да пращам ,с някой може да се срещнем в Сф , за да избегнем куриерски такси. Нядавам се всички да останем доволни :love:

аааа и ако изпращам по куриер мога да добавя и калеми от шандудията

 

Аз съм за куриер, пращам данни на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
embedeo
преди 22 часа, kokorko написа:

Ииии най-после са в ръцете ми:) Една бройка от лентата излиза 11лв.,, има 3 кутии х 6бр. в кутия = общо 18бр.  На кой да пращам ,с някой може да се срещнем в Сф , за да избегнем куриерски такси. Нядавам се всички да останем доволни :love:

аааа и ако изпращам по куриер мога да добавя и калеми от шандудията

:)  Благодаря ти много за организацията на поръчката! И аз ще съм за куриер, и моля моята една ролка да я заделиш настрана :) .  Също така, моята ролка е добре да я изпратиш най-късно, към края на кампанията по разпределяне на ролките, защото ако са ти останали някакви неразпределени ролки аз ще ти ги изкупя колкото са ти останали, за да не остава никаква "контра" у теб, а също така за да мога да ти покрия всички непредвидени разходи които може да възникнат в последствие, с едно финално плащане. Ще се разберем за подробностите на ЛС.

Няма да ми трябват калеми от шандудия тази година, защото от разкошните дебели миналогодишни калеми, които ти ми изпрати, две присадки се хванаха и засега ще се опитам да работя с материал от тях. Така ще има повече калеми шандудия за други желаещи! :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko

Днес изпратих лентите, утре ще ги получите. Останаха 2 бр, ако някой поиска ... Дано ни харесат и си заслужават

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
greenn

Някой пробва ли лентата вече? Лесно ли се работи? И увивате ли самия калем против изсъхване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване