Боби Димитров

Среща в София, 2018

Среща в София, 2018   10 гласа

1. 1. Кога бихте предпочели да е срещата?

• 24 или 25 февруари
    • 3 или 4 март
    • 10 или 11 март
    • Ще дойда когато и да е!

Моля, впиши се или се регистрирай, за да гласуваш.

5 мнения в тази тема

(темата за срещата от 2017)

Пускам една тема да почнем да обмисляме срещата за 2018 година! Ланската среща беше супер, защото се събрахме 7-8 човека, имахме спокойно няколко часа за разговор, обмениха се тонове семена, калеми, корени, пръчки, опит и забавни истории.

Тъй като се оказа удачно място, освен ако не предложите друго, предлагам пак да я направим на същото място и време. Пица Поли до МС Западен Парк, от обяд нататък. Големи маси, пространство, малко човекопоток, да не се смущава от кофите с лозови пръчки и бурканите с боб :D

Ако има мераклии, можем да започнем срещата с една кратка разходка в парка, хем да съберем по един чувал жълъди, да огладнеем и да се раздвижим.

Добавям и една анкета, да видим какви са настроенията (с ясното съзнание, че покрай трети март се почива ден повече).

пп: Иска ми се да направим и една есенна среща тази година, за обмяна на луковици, резници за вкореняване, коренища и прочее. През лятото ще го мислим пак. А отделно ми се иска да направим и поне 2 посещения по градините - Румбата ни е канил на Княжево от лани, при Любо изглежда приятно диво, при Теди пък има суперлукс :D

Теди хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз гласувам за по-рано, че по-натам може да ме няма из софийско. местните да решават :)

Stanimir хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям предложението  и за по- ранна среща от края на Февруари .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Трябва да си видя календара и ще пиша утре. 

Иначе сте ми добре дошли на луксозното село! :D

Нека цъфне нещо да не е съвсем поляна, ще напаля едно ми ти барбекю, пазя от 3 години едни вина, после ще ви закарам : )

Edit: Само на 3-4 март ме няма, така че коя да е от другите две дати - ще дойда.

Редактирано от Теди

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се писах за 3 или 4ти март.. но ще гледам да дойда, когато и да я насрочите..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.