Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Музикални поздрави и заплахи

Recommended Posts

Славянски

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Заплаха за Абарис и Славянски...и поздрав за една позната...

 

Аз съм “няма кинти”, аз съм “няма 'леб” Мушни се зад мене, че съм най-отпред Аз съм тоя дебил, дет кара пил върху тротоара Аз съм “кил кил кил” и “бате дай една цигара“ Аз съм помияра Яката дупара Водката-менте, дет пиеш всяка вечер в бара Твоето момче, дет цял ден бъхти и после кърка Лошото ченге в квартала, дето го пребърква Как ше ме убиеш, като аз съм килъра? В царството на слепите най-сляп е дилъра Сирия на три морета, харе кришна, многая лета... Щом па си решил да газиш – бате, дай на пета! София град – душеяд Аз съм тая гад, аз съм тая гад София град, душевад Тука всеки ми е свиден, тука всеки ми е брат София град – душеяд Аз съм тая гад, аз съм тая гад София град, душевад Тука всеки ми е обиден, тука всеки ми е враг Веган-хомофоб, математик, антрополог, радикален еколог, аз съм жесток, направо съм Бог Аз съм нощен труд - нисък, грозен, злобен, луд Аз съм шизо. И съм наблизо, В смога над Ариана В медицинска марихуана В скромната ти сянка в твойта - ха–ха! – “лична банка“ В цигането във кашона, дет не го лови закона И пичето, което ти чати срещу левче от телефона Аз съм болната фантазия на фалшивата буржоазия Лицемерната куртоазия на богатата жена Аз съм салон за красота – яко, яко самота Грим, галерии, калмари, пепел от рози, кич, кампари... Аз съм лъжата Аз съм лъжата Аз съм лъжата Аз съм лъжата в погледа на излъгано дете Аз съм Витошки, площади, аз съм стъклените сгради, във които се перат души Аз съм ти. Да, бате - аз съм ти Ти, ръждива катерушка Ти, заплатка ако слушкам И последния ми опит за живот между тоя изтрещял народ Да бате, аз съм ти. Добър вечер, драги зрители Да ви пускам новините ли? Или да си помълча? Така е хубаво, след дъжда като съм тиха... като съм тиха... като съм тиха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

...спецназпоздрав за Тедиту,  да не подскача утре.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Специален поздрав за @Venetka:

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Малка провокацийка...

...между провокацията  и клипа, женихът е българин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 19 минути, Теди написа:

Нещо хубаво, Елтън Джон, Никита

След Никита - логично следва Натали... ;-)

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена. Нямаш право да коментираш в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване