Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Александър Ал
Отговорено (Редактирано)

Колкото са грозни хондите и тойотите, сравнени с фолксваген. Явно е, че няма смисъл да наливам.

Редактирано от Александър Ал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Jimmy Stoikov
преди 4 часа, Александър Ал написа:

Колкото са грозни хондите и тойотите, сравнени с фолксваген. Явно е, че няма смисъл да наливам.

Няма нужда да спамим, от лозарска ножица до автомобили. 

Ето това е пряко сравнения на тези японки, в един клас и ценови диапазон, да ме извиняват дръпнатите, но това изглежда абсолютен боклук

195мм ARS 120DX  VS  STIHL BYPASS PG 20

product_8184.jpg

30368.jpg

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пламен

Имах същата ножица като Щил. Само, че с името на истинския си производител. Мисля, че беше Солинген. Много красива наистина, изглежда здрава изработка от хубава стомана. Обаче помня, че много уморяваше ръката. Няма стопери за омекотяване, острието е някак дебело и много силен удар прави при среза и после ме боляха ставите. Все я избягвах за работа и накрая я подарих.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
qrt
Отговорено (Редактирано)

Днес пристигна ars vs-8z.Не са ми големи ръцета, и пак леко ми малеят тези ножици.Добра сглобка, хубави и чисти срезове

 

IMG20240830174354.jpg

За мен няма разлика в приложената сила за рязане между ars(очаквах заради по -добрата ергономия да са по -добре..) и okatsine 103.Като дойде време ще си покаже кой ще ми е фаворит.

Редактирано от qrt
  • Харесвам 1
  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал
На 14.07.2024 г. at 15:22, Александър Ал написа:

eto Увлякох се от Вашите покупки и си купих китайско копие на Okatsunespacer.png.

Забравих коментарите.... Ми доволен съм. Купих я най-вече за бране, а не за рязане на клони.. Смокини, домати, круши- супер е. Сливите сами си капят от дръвчетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал
преди 28 минути, qrt написа:

Днес пристигна ars vs-8z.Не са ми големи ръцета, и пак леко ми малеят тези ножици.Добра сглобка, хубави и чисти срезове

 

IMG20240830174354.jpg

За мен няма разлика в приложената сила за рязане между ars(очаквах заради по -добрата ергономия да са по -добре..) и okatsine 103.Като дойде време ще си покаже кой ще ми е фаворит.

Поздравления. Това е супер инструмент. А забравих да кажа, че питах колегата, който си купи щилката дали е доволен.... Показа ми два пръста с палец посредата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване