Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Panik

Регистрация на кладенци до 28 Ноември 2022

Recommended Posts

Котарак без чизми

Тяхна отговорност е донякъде. Могат, ако искат да съдействат, но никой не е длъжен 24/7 да стои на бърз старт за другите.  Разбира се, ако имат повишено самосъзнание и участват спрямо възможностите си е добре дошло. Но повечето хорат си плащат данъци, плащат си някой друг да намира решения на обществени проблеми и не са длъжни да бъдат специалисти по всичко. Нито по пожари, нито по корупция. Но ако са специалисти по пожари или корупция и знаят по-добър вариант, в нашите условия мишкуването не е най-смисленият ход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Panik
преди 23 часа, Kalam Mekhar написа:

Би ли ми пратил връзка директно към тези регистри (конкретно за дунавски район), защото нещо не мога да се ориентирам.

@Kalam Mekhar

http://www.bd-dunav.org/content/registri/saorajeniia-za-vodovzemane-ot-podzemni-vodi/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar
преди 56 минути, Panik написа:

Благодаря ! Май вече го разглеждах, но не повярвах, че е само това. В цяла област Монтана са регистрирани няколко души. Само аз познавам повече, които са подали документи и то с мен, преди две години. Мен ме няма в списъка.

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

@Kalam Mekhar Сега погледнах в този регистър. Избрах бюро Русе и излязоха страшно много регистрирани. 

Има повече от една страница към всяко бюро. Доколкото схващам в първата страница са само новоподадените заявления, а регистрираните вече са на следващите две страници.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Погледнах и за бюро Плевен. Там пък има само една страница на файла. Иди ги разбери.

В наше Тутраканско село няма нито един кладенец регистриран. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
greenn

Доколкото виждам приветстват различни мнения и препоръки:

BD.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване