Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Venetka

За животните с любов

Recommended Posts

Venetka

Стискайте палци за коте Зара. С матка, пълна с гной е. Днес и утре е на антибиотици. 

В сряда ще е операцията по кастрирането. Рискова е заради нейните проблеми с дишането. Да се надяваме, че всичко ще мине гладко. 

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko

На колко е години и защо не е кастрирана досега?Дано се оправи Зара

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Няма години, на месеци е. Някой я подхвърли пред къщи. Със счупени ребра, простреляна и с дупка в трахеята. Не вярваха, че ще живее. Дори ветеринаря. Тя ги опровергава.

Току що се върнахме с нея от ветеринаря. Няма да я оперира утре, рано е още. Продължаваме с антибиотика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®
преди 1 час, kokorko написа:

и защо не е кастрирана досега?

Покрай брега на реката си вървят една баба и нейният котарак. Бабата вижда на брега да се мята една златна рибка. Приближила я бабата, а рибката й проговорила:
- Моля те, върни ме във водата и ще ти изпълня три желания!
Бабата веднага се съгласила и започнала с желанията:
- Първо искам да ме превърнеш в млада и красива девойка;
Рибката била бърза и бабата доволна.
- Второто е моята къщурка да се превърне в красив замък.
За миг и това било изпълнено.
- Третото е моя верен другар котаракът да го превърнеш в млад и красив левент.
Още миг и до нея страхотен момък. Бабата доволна, а момъкът до нея проговорил:
- Сега какво ще правиш? Аз като ти се молих преди години да не ме кастрираш, ти Не.

• Харесвам 3
  • Ха-ха 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ей, провал на щастливия край, начи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Безумна въртележка с котка Зара.

Тя си е добре, търчи из къщи, борят се с Георги, вечно гладна. Инфекцията е овладяна и до тук свършват добрите неща.

Защото при следващо разгонване пак ще е с гной, а не се наемат да я кастрират заради дишането и това, че може да не преживее упойката. Да се направи скенер не може защото при котките трябва да е с упойка.. Да се направи трахео... нам си какво изследване също невъзможно.

С това дишане може да живее принципно. Да, няма да и е съвсем лесно, но не и толкова проблемно. Въпроса е в това, че никога по никакъв повод не може да и се сложи упойка и да се решат възможни бъдещи проблеми. Както сега има проблем с матката. 

След като преди седмица търсихме собственика на бялото гълъбче в събота като луда обикалях бившия ни квартал да търся на кого е кученце- померан.

Търся някой да разваля магии, че явно са ме прокълнали и де що загубени и нуждаещи се от помощ животни има за мен се лепват. А аз съм на път да предам богу дух дорде с тях се разправям.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване