Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Групова поръчка на растения от Франция (PLANDOREX)

Recommended Posts

Venetka

Разбрах, дано да не са си изключи уведомяването. Пратих вече лични съобщения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Вени, кога ще трябва да изпратим адреси? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Чакам Георги да пише, и от другия форум питаха, ама аз бях до тук. Както се казва... завърших си мисията. Само ММ ще вземе нашите и на Валери растения и айде... това беше.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Наредих ги с основание: Миленка (Пландорекс 17-Без мотика)

Не разбрах защо ни начисляват ДДС при условие, че пращаме на личната сметка на Гошев, ама ... карай .. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Предполагам,  защото го дължи. А как го изписва после и с каква врътка той си знае. Но щом стоката влезе с фактура на фирма, ти се води с ддс и трябва се отървеш някак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Щото от личната сметка ги тегли и прехвърля / той си знае как /към фирмата и плаща на франсетата. Иначе има едни проверяващи и за всеки превод по фирмената му сметка ще ровят да проверяват какво е това. Иди обяснявай после кви сме с мотики, без мотики и тем подобни.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Сори хора. Бях на вилата (няма банка там, а и онлайн банкиране нямам (да се е** в динозавъра)). Отивам да нареждам директно. Моля да ме извините :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hristo Hristov

платих,дирекно в пиреус банк,трябва да са в сметката ;-)) Извинявам се за закъснението!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Няма проблем. Днес товарят от Франция, в събота по план трябва да разтоварват в БГ. И по-бързо са идвали поръчки, но може би ни комбинират товара с нещо друго...

Все още чакам информация на кого да пращате адреси. Ще ви пиша като я публикуват в другия форум.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Добро. Хубаво, че няма е празна събота и неделя. При това положение можем ли да очакваме разпращане на растенията в началото на другата седмица? Аз видях, че за предната поръчка жената от Екзотикплантс е изпращала по 25+ поръчки на ден по азбучен ред. Е, аз ще бъде на края.

Разбра ли се как цената идва по отношение на прогнозните 1800 лв.?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Би трябвало Славянски, гледат бързо да пращат растенията след получаването им.

Не, за транспорта не разбрах. Георги писа, че началото на седмицата им е много натоварено и само това. Ще питам отново

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Копирам тук какво са писали от разсадника на Гошев в цветарския форум.

**********************************

Здравейте,

и от мен. Моля, изпращайте адресите си за доставка на растенията на e-mail : sales@exoticplantsbg.com . Работим само с ЕКОНТ. Тези, които ще ги взимат от място, също да изпратят ник, имена и телефон за връзка. Желателно е да се обадите един ден предварително да ги приготвя, защото аз може и да не съм там. Формата на адрес за получаване е следната:
Ник :
GSM:
Две имена:
Населено място и офис на Еконт:

Растенията се пращат по азбучен ред на всяка четна поръчка, и по обратен азбучен ред на нечетна поръчка, освен в случай за взимане на място от разсадника или по специални казуси. В този случай ще се изпращат по ОБРАТЕН азбучен ред. Растенията не се избират персонално.

Телефона за връзка с мен е 0879288848. Моля, да звъните при наистина важни обстоятелства, за да може да работим, а не да седим на телефона, и всички да си получат растенията възможно най - бързо.

Растенията ще се изпращат с опция SMS, но както при предни поръчки , всяка вечер ще публикувам имената на изпратените през деня.
В случай, че има липсващи растения ще се върнат парите на всички участници имащи от тях. Моля, да си ги потърсят от Еконт при получаване на растенията.

Поздрави на всички и цветни мигове!

***********

Валери, вече писах на Анелия от разсадника, че ММ е свободен само в понеделника и се пробвам за тази дата да взема нашата и твоята поръчка. ММ ще ти звънне да се разберете къде да ти я предаде. то сигурно пък преди това пак ще се видите, за да вземе от теб полската. С две думи- приятни ви срещи по мъжки за предаване/ приемане на растения.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Само не знам как да разбера дали съм четен или нечетен номер. Щото съм трети отзад напред в таблицата и или ще бъда от първите получили или от последните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Нее, това с четен или нечетен номер е за номера поръчка. В момента е 17та, нечетна и ще почнат от края на таблицата. А тъй като Славянски ти си с ник на кирилица ще попаднеш в групата на едни от първите получили.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

От Еконт ще ни отрежат главата за доставка.. Исках да си поръчам бала щендер от екзотик плантс и казаха, че има промяна в таксуването от миналата седмица самата доставка щяла да ми струва 60-70лв.. :(

Аз бих си правил поръчката при Боби, ако няма против. Сигурен съм, че и други ще направят така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 6 минути, Любо Д написа:

От Еконт ще ни отрежат главата за доставка.. Исках да си поръчам бала щендер от екзотик плантс и казаха, че има промяна в таксуването от миналата седмица самата доставка щяла да ми струва 60-70лв.. :(

Аз бих си правил поръчката при Боби, ако няма против. Сигурен съм, че и други ще направят така.

Това за какъв размер на балата? Какви са тия 60-70 лв! Добре е да се разбере като разпращат горе-долу какви са парите. Че то аз толкова пари аз ще ида до Пловдив да си взема нещата бре! Обемно тегло и не знам какво. Аз мислех да вземам едни фиданки тия дни, но ако почнат някакво нечовешко таксуване съвсем ще приключа с Еконта.

На онлайн калкулатора им дава колет от 60 х 60 х 60 до 90 х 90 х 90 и до 15 кг да струва 11 лв. до офис.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 4 часа, Venetka написа:

всяка вечер ще публикувам имената на изпратените през деня.

надявам се, че (и) тук ще бъдат публикувани имената?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Това с Еконт от кога е така? Да сега най-голямата сума, която съм плащала за пратка мисля, че е била 13 лева, ама получих огромни две дървета в контейнери по 5ли бяха, по 7ли литра??

Преди таксуваха на килограм и тъй като нито растенията на гол корен тежат много, нито пък контейнерните са големи нямаше оплаквания за цената на вътрешния транспорт. Какво се е променило???????

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Да, Ру, аз ще ви препращам информацията от цветарския форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Една бала торф е 250 л и тежи 35-40 кг, забравих колко точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване