Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Групова поръчка на растения от Франция (PLANDOREX)

Recommended Posts

Venetka

Вярно, че на Минчо нещата ги няма в таблицата за растенията, поръчани от тоя форум.

Ще изчакам @Боби Димитров да ги добави, както и на Димо и тогава ще дооформя поръчката към Пландорекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

@Venetka, @Боби Димитров, ако не достигат с по 1-2 бройки на артикул (от нашия форум), пишете ме! Имам място. 
43661 SAMBUCUS nigra Golden tower ® 0/1/2 P9 515 2,00 €, както писах и преди, ако няма други, пишете ми 10!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Не съм в офиса днес, работя на друго място и съответно нямам комп. Утре до следобяд съм по клиенти. С нашата таблица всичко е наред. 

На Тони ще й поръча директно Венетка десетте бъза, аз ще я впиша после при нас, петък и натам. Същото и с Мин-чо.

На Димо 2, който дори не си е направил труда да копира целите редове, както е нужно, нямам възможност преди петък през деня да му въвеждам нещата... АКО копира целите редове и АКО петък следобяд не е късно, ще ги въведа в нашата таблица. Но нямам възможност да правя засечки кое колко има, колко не стигат и тн. 

Прочее всеки би трябвало да може да редактира нашата таблица. Така е настроена и съм го пробвал дори в инкогнито режим. Не разбирам какви бяха тия вопли многобройни, че не можело да се редактира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Въпреки че крайният срок десет тази сутрин мина, гледам че цветарките още запълват тави. Не знам на @Димо с нещата какво стана? Венетка мисля, вчера успя да пусне нещата от нашата таблица.

Дано не стане някаква съсипия с тия блокади и растенията на гол корен. Не е невъзможно, а до две седмици всичко може да се очаква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Така е, Славянски. Всичко ще изгине, а ние после ще кандидатстваме по програмата 60/40 в раздел недоставени растения. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо
преди 1 час, Боби Димитров написа:

Не съм в офиса днес, работя на друго място и съответно нямам комп. Утре до следобяд съм по клиенти. С нашата таблица всичко е наред. 

На Тони ще й поръча директно Венетка десетте бъза, аз ще я впиша после при нас, петък и натам. Същото и с Мин-чо.

На Димо 2, който дори не си е направил труда да копира целите редове, както е нужно, нямам възможност преди петък през деня да му въвеждам нещата... АКО копира целите редове и АКО петък следобяд не е късно, ще ги въведа в нашата таблица. Но нямам възможност да правя засечки кое колко има, колко не стигат и тн. 

Прочее всеки би трябвало да може да редактира нашата таблица. Така е настроена и съм го пробвал дори в инкогнито режим. Не разбирам какви бяха тия вопли многобройни, че не можело да се редактира?

Боби, не е от "не съм си направил труда"! Видях други така направени поръчки ( включително твоята от първата страница в темата) и аз я направих така.

Пак казвам. Ако нещо е грешно в моята поръчка махайте го. Никакъв проблем не е да анулирате цялата. Няма смисъл да правим филм от това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
преди 33 минути, Димо написа:

Боби, не е от "не съм си направил труда"! Видях други така направени поръчки ( включително твоята от първата страница в темата) и аз я направих така.

Пак казвам. Ако нещо е грешно в моята поръчка махайте го. Никакъв проблем не е да анулирате цялата. Няма смисъл да правим филм от това!

Адаш, да не гледаш таблицата от миналата година? Гледай новата, различна е. Блу кроп няма, а и Нимфа не виждам.

Инак, поръчката я дай като копираш целият ред, инак няма как да я изпратят. И бройките накрая. Например:

40662 LONICERA kamtschatica Leningradskii 0/1/1 P9 460 1,15 € 2 бр.

Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо

Сигурно така е станало в бързината!

Сега съм на полето, подготвям терена за първата си оранжерийка и няма как да го направя. А и Срокът изтече. Няма да ви бавя с моето недоглеждане. Майната му! Догодина, като порасна ще направя читава поръчка.

Благодаря, адаш, че ме светна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ами ще е жалко ако не са ти приели нещата, но и поръчката тръгна преди повече от три седмици.

Вече спряха да приемат растения. Ще се публикува финалната таблица и ще проверяваме за грешки. Евентуално Венетка може да каже - "Еди какво си е грешно", и да добави бройки за Димо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Димо написа:

Сигурно така е станало в бързината!

Сега съм на полето, подготвям терена за първата си оранжерийка и няма как да го направя. А и Срокът изтече. Няма да ви бавя с моето недоглеждане. Майната му! Догодина, като порасна ще направя читава поръчка.

Благодаря, адаш, че ме светна!

Супер, да ти спори. :)

На пролет пак ще има поръчка, всичко ще се нареди. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Нямам време да преправям и дописвам таблицата на Боби. В другия форум са сложили стоп на поръчките, но се пробвах и писах, че искаме бъза за Антоанета да бъде увеличен до минимума / което според последната таблица означава за Антоанета 9 броя бъз /.

Пуснах и на Минчо нещата като заявка, дано да ги запишат. Съжалявам за Димо, доста неща са от поръчката му, няма номера на артикулите, а нямам време да търся има или няма такива растения като наличност. Сори Димо, остава за пролетта, тогава живи здрави пак ще поръчваме.

Ако пък нещо ти е особено зорно да го имаш пиши, ще видим от къде може да намерим.

Аз евентуално утре и в петък няма да съм на линия, не знам кога ще пътувам.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо

Зор ще е само ако пак изкупят тоалетната хартия от магазините.

Всичко е ОК. Аз вярвам на знаците "свише". Значи така е било по-добре за мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

"Прочее всеки би трябвало да може да редактира нашата таблица. Така е настроена и съм го пробвал дори в инкогнито режим. Не разбирам какви бяха тия вопли многобройни, че не можело да се редактира?"

 

Не може да се добавят нови растения, само стойностите на вече зададените. Ще мина и без тях ако не стане, не е фатално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 6 часа, Venetka написа:

Нямам време да преправям и дописвам таблицата на Боби. В другия форум са сложили стоп на поръчките, но се пробвах и писах, че искаме бъза за Антоанета да бъде увеличен до минимума / което според последната таблица означава за Антоанета 9 броя бъз /.

Пуснах и на Минчо нещата като заявка, дано да ги запишат. Съжалявам за Димо, доста неща са от поръчката му, няма номера на артикулите, а нямам време да търся има или няма такива растения като наличност. Сори Димо, остава за пролетта, тогава живи здрави пак ще поръчваме.

Ако пък нещо ти е особено зорно да го имаш пиши, ще видим от къде може да намерим.

Аз евентуално утре и в петък няма да съм на линия, не знам кога ще пътувам.

Ако успееш да добавиш от тези по два броя накрая, може поне нещо да вземе Димо:

25436 RIBES NIGRUM. Andega 0/1/1 1185 0,80 €

40803 RIBES NIGRUM Goliath 0/1/1 734 0,80 €

44101 RUBUS FRUTICOSUS Tayberry buckingham 0/1/1 P9 180 1.36 €  

41646 AMELANCHIER canadensis Lamarckii 0/1/1 P9 379 1.23 €  

Събраха бройки. Но той да си реши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо
преди 7 часа, Славянски написа:

Ако успееш да добавиш от тези по два броя накрая, може поне нещо да вземе Димо:

25436 RIBES NIGRUM. Andega 0/1/1 1185 0,80 €

40803 RIBES NIGRUM Goliath 0/1/1 734 0,80 €

44101 RUBUS FRUTICOSUS Tayberry buckingham 0/1/1 P9 180 1.36 €  

41646 AMELANCHIER canadensis Lamarckii 0/1/1 P9 379 1.23 €  

Събраха бройки. Но той да си реши.

Да, Славянски! Ако стане ще е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

@Venetka успя ли да провериш дали всичко е точно в таблицата? Дали ще успеем да добавим някои от растенията на @Димо в последния момент?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Да, проверих и коригирах това, което беше объркано.

За растенията на Димо не се наемам. Много са, а аз нямам време да търся кое е възможно да се поръча и кое не. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
На 5.11.2020 г. at 1:01, Славянски написа:

Ако успееш да добавиш от тези по два броя накрая, може поне нещо да вземе Димо:

25436 RIBES NIGRUM. Andega 0/1/1 1185 0,80 €

40803 RIBES NIGRUM Goliath 0/1/1 734 0,80 €

44101 RUBUS FRUTICOSUS Tayberry buckingham 0/1/1 P9 180 1.36 €  

41646 AMELANCHIER canadensis Lamarckii 0/1/1 P9 379 1.23 €  

Събраха бройки. Но той да си реши.

Ето тези четири са събрали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Припомнете ми каква беше логиката, в кой момент се разбираше финалната сума на всеки човек?

Втората част на питането е за получването - всеки ще си ги иска до него с еконт, или ще се получават при мен за няколко човека и ако да - за кого?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Хронологически би трябвало да изглежда така:

- Като доизкусурят какво е класирано и всеки потвърди, че е ок, ще пуснат таблицата с цените.

- Предполагам, ще има финално одобрение.

- Дават сметка и всеки си превежда сумата.

- Организират превоз и ги карат към България с всякакви пречки и катаклизми.

- Накрая ги изпращат за около седмица.

- Следват аплодисменти и оплаквания. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване