Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Славянски

Групова поръчка на растения от Франция (PLANDOREX)

Recommended Posts

Жоро
преди 4 минути, nelka_iai написа:

П. С. Предполагам, че вече всички сами се сещат защо тази поръчка е последната!

Радвам се да вляза в ролята на жертвения агнец! От миналата година имам оферта от Пландорекс за растения, не ги поръчах тъй като смених перспективата, но с радост поемам отговорността ( ПРИ ИНТЕРЕС и ЖЕЛАНИЕ) да организирам поръчка без въпросните 70ст на корен, но само за редовните членове на този форум, сред които вие - за радост - не сте. 

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
almodovar

nelka_iai ,  не се занимавай с глупости,  не си длъжна да обясняваш . Цялата поръчка от този форум отпада, още в понеделник ще премахна от проформата общата поръчка на тази група. 

ПС : Колко плащам си е лично мой проблем, приятна вечер, можете да затворите темата спокойно . Не се родил, този още, който може да ме обсъжда и да ми прави сметката.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Глей ги бе, не стига, че им плащаш, ами искат и да си им благодарен!

 

П.С. Моля единствено да не се замесват други клиенти заради коментарите ми. Не мисля, че се налага. Организаторите знаят кои са моите растения, нямам никакъв проблем и да отпаднат и да не отпаднат. 

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nelka_iai
преди 2 минути, min-4o написа:

Радвам се да вляза в ролята на жертвения агнец! От миналата година имам оферта от Пландорекс за растения, не ги поръчах тъй като смених перспективата, но с радост поемам отговорността ( ПРИ ИНТЕРЕС и ЖЕЛАНИЕ) да организирам поръчка без въпросните 70ст на корен, но само за редовните членове на този форум, сред които вие - за радост - не сте. 

:D:D:D

Да да, те Пландорекс пращат оферти. Хахаха 

Заради вас още два форума няма да имат растения, с които вие на дали ще се ангажирате. А точно заради такива каквито "ние не сме" вие изобщо разбрахте, че съществува нещо като Plandorex. 

Бъдете здрави! 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nelka_iai
преди 8 минути, min-4o написа:

Глей ги бе, не стига, че им плащаш, ами искат и да си им благодарен!

Няма проблем всички пари ще ги дадем на вас, опаковайте вие растенията. 

Всички, не само вашите с никого не съгласувани, натресени растения. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Е хубава работа стана..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nelka_iai

Отпада ви цялата поръчка, защото никой не я съгласувал с организаторите. Направихме компромис и мълчахме. Това се получи насреща. Всички други растения се работят по една таблица, вашите трябва да се работят по две таблици, което е още едно допълнително натоварване. Ако има преведени пари на ника на Венета, всички ще бъдат върнати на нея, а вие се разбирайте кой колко има да взима. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 4 минути, nelka_iai написа:

Да да, те Пландорекс пращат оферти. Хахаха 

Заради вас още два форума няма да имат растения, с които вие на дали ще се ангажирате. А точно заради такива каквито "ние не сме" вие изобщо разбрахте, че съществува нещо като Plandorex. 

Бъдете здрави! 

Не, няма да е заради мен, а заради егото на шефа ви, който явно прави сериозна разлика между едри и дребни клиенти, което е твърде характерно. 

pland.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Еми живи и здрави. Поръчка през крив макарон. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nelka_iai
преди 47 минути, min-4o написа:

Не, няма да е заради мен, а заради егото на шефа ви, който явно прави сериозна разлика между едри и дребни клиенти, което е твърде характерно. 

 

Характерно за Вас, може би. 

Егото, на шефа ми няма нищо общо с това, както и едрите и дребни клиенти, че вие не цените и уважавате труда и усилията на другите, без реално да си даде сметка в какво се състои, а иначе търсите сметка. Типично по нашенски. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Демек, излиза че ако не сме Рег в хобито и съответно поръчващи оттам не сме съгласувани. Честито на печелившите. Веселба

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Нелка, доволните хора са сигурно повече от 90 процента, което е твърде сериозен успех, за да се концентрирате върху няколко недоволни. 

Според мен, си ги пратете растенията и да не даваме воля на негативните емоции. Лично аз знам в какъв въртоп си като дойдат растенията, но не всеки знае. Понякога някои неща остават зад кадър... 

Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Другото е, че идеята не е била да има друга група, а да ги вземе Венетка и да ги разпределя тя. Както някои хора в хобикафе имат по две и повече имена на които поръчват (с добавено 1, 2, 3 и прочие). Това не виждам какъв проблем е. Проблемът е, че заради забавянето сметката излезе без кръчмар и нямаше как Венетка да вземе растенията за хората около нея през януари.

Втори проблем е, че потенциално много растения отпадат от поръчката в последния момент. Т.е. ще бъдат засегнати и други поръчали, чиито растения няма да се класират. Вие си решавате. Но никой не печели - нито разсадника, нито поръчалите, нито французите. Определено недобър завършек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 9 часа, Славянски написа:

Но никой не печели - нито разсадника, нито поръчалите, нито французите. Определено недобър завършек.

Да, точно така. В крайна сметка аз самият се включих единствено с идеята за събиране на бройки за други. Това, което наистина ме вбесява е, че изгодна за "разсадника" (?) сделка се представя като услуга, за която всички трябва да целуваме краката на г-н almodovar, и то от него самия. Като не е изгодно, да вдигне цената или да спре да я предлага, не да се прави на благодетел, защото не е.

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Само не разбрах Тиквения Медал за кой е?

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Получих съобщение, че върви проблем с поръчката и взех да се чудя какво става. Нито имам време, нито имам желание, нито пък считам, че тук става въпрос за реален проблем. Явно живота ви е цветя и рози.... АЗ ЩЕ ПЛАТЯ ЦЯЛАТА ПОРЪЧКА НА ФОРУМА ТУК. БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

А аз мога ли да си получа растенията въпреки това, или остават за Вени?

 

@almodovar
не виждам ппричина пак да се връзваш на Жоро? Като беше Оризаки пак му се ядосваше, като беше Цияо Ли, също, сега и като Минчо. Вълкът козината си мени, но нрава си - не. Освен да не си разбрал, че е един и същи потребител...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Нямам време в момента. Пътувам. В понеделник ще се разбера с Георги и Анелия. Ако решат да оставят поръчката ще им преведа сумата за всичко. В януари ММ взема растенията и ви ги праща когато му е възможно. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Върнах се в къщи и прочетох последните постове. И ха... нямало нова претенциозна звезда на форумния небосклон, ами бил стар познайник под нов ник.  Цяла година искал да поръча растения от Пландорекс, ама не могъл и те ти го отново тук.  Добре информиран за  условията и сумите по допълнителните плащания за тая поръчка от миналата година взе та се включи, пък после се дърля и си чеше езика. Подла, дребнава душица. 

Простено да му е, сигурно не е лесно за мъж цяла година да иска, ама да не може. Голям зор ще да е!!

 

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 1 час, Venetka написа:

Подла, дребнава душица. 

Това със сигурност е най-красивото определение, което някога съм получавал от форумна лелка. Благодарен съм, тъй като те винаги са разбирали нещата правилно.

За съжаление не ми остава друг избор освен да не взема растенията - като изключим това, че по случайност съм ги предплатил. Заврете си ги отзад!

 

Моля @Гого да изтрие този и предишния ми профил заедно с всичките му постове. Имате думата ми, че повече няма да ме видите тук. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване